Özellikler 2017-09-08T14:35:22+00:00

VeduBox Türkiye’nin en gelişmiş eğitim sistemidir.

Üniversiteler, okullar, eğitim kurumları, şirketler ve kurumlar için bulut servisi olarak tasarlanmış pratik ve kolay kullanımlı uzaktan eğitim sistemidir.

VEDUBOX altyapısını kullanan kurumlar kendi e-eğitim, uzaktan eğitim, e-akademi platformlarını oluşturabiliyorlar. Bu sayede  kurulum, geliştirme ve güvenlik gibi konularda ek maliyet çıkmıyor. Müşteriler altyapı satın alır almaz ilk günden itibaren hemen uygulamayı istedikleri gibi kullanabiliyor ve kendi eğitim içeriklerini oluşturabiliyor. Canlı eğitimler yapabiliyorlar. Eğitimlerini satmak isteyen kurumlar ise kredi kartı entegrasyonu sayesinde  öde üye ol şeklinde eğitim satışı  yapabiliyorlar.

Sanal Sınıf, Web Konferans servisleri
Video Ders Kütüphanesi : Sisteme yüklenmiş herhangi bir kayıtlı video dersi kullanıcılar tarafından güvenli bir şekilde erişilir.
Sınav Sistemi : Online sınav sistemi sınırsız sayıda soru, test ve sınav hazırlanmasını ve  sunulmasını sağlar.
Dijital Ders: LMS sistemlerine benzer şekilde HTML5, Scorm ve Tin-Can dijital ders içerikleri sisteme yüklenir ve öğrencilerle paylaşılır.
Raporlama ve Yönetim : Öğretmen, yönetici gibi değişik rollerde kullanıcı ekleme, ders ve içerik yönetimi, kayıtlı öğrenci, günlük ve aylık gelir gibi bir çok rapor.
Online Ödeme Entegrasyonu
Sosyal Ağ : Eğitmenler ve öğrenciler arasında sosyal ağ
Online Depolama: Derslere istenildiği kadar pdf, word, power point, çizim v.b. herhangi bir formatta dosya eklenmesini sağlar.

VeduBox Türkiye’nin tek %100 bulut teknolojine sahip e-eğitim/uzaktan eğitim, dijital eğitim ve ders yönetim sistemidir.

VeduBox yeni neslin beklentilerine uygun olarak, kurslar, akademiler, kariyer eğitim ve yabancı dil eğitim merkezleri, okullar, üniversiteler gibi eğitim kurumlarının internet üzerinden ders yönetim, e-eğitim, uzaktan eğitim v.b. hizmeti sunmalarını sağlamak için tasarlanmış ticari, yenilikçi, entegre, bulut e-eğitim/uzaktan/dijital eğitim alt yapısı servisi olarak hizmet verebilmektedir.

VeduBox sistemi bulut üzerinden çalışabilmekte ve özellikleri itibariyle yenilikçi ve potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak yapıda pratik ve ekonomiktir.

Sistem uzaktan eğitim, web konferans, online depolama, video streaming, v.b. bir çok teknolojiyi ve sistemleri entegre ederek bütünleşik bir e-eğitim platformu sunabilmektedir.. Sistem sanal sınıf, webinar, grup ve bire bir görüşme özelliklerine sahiptir.

VeduBox Temel Modüller

VeduBox Sisteminin Temel Avantajları

Entegrasyon Desteklerimiz

VeduBox WordPress entegrasyonuna destek veriyor.

Matematik Dersi

İngilizce Ders Toplantısı

İngilizce Dersi

İngilizce Dersi

İngilizce Dersi

DGS Dersleri – e-Vize Kurs

DGS Dersleri – e-Vize Kurs

DGS Dersleri – e-Vize Kurs

Canlı e-Okul Türkçe Dersi

INDT OKULU