Vedubox Kurumsal

Anasayfa/Vedubox Kurumsal
Vedubox Kurumsal 2017-08-02T16:09:46+00:00

VeduBox bir çok devlet kurumuna şirkete ve eğitim kurumuna hizmet vermektedir.

business team working with laptop in office

Geliştirmiş olduğumuz VEDUBOX ONLİNE İLETİŞİM VE EĞİTİM ALT YAPISI sayesinde kurumlarımız herhangi bir yatırım yapmadan online/uzaktan eğitim ve toplantı/webinar ihtiyaçlarını çok yüksek bir teknoloji ile karşılayabilmektedirler. VEDUBOX Platformumuzda kurumunuzun web adı ve logosu ile uzaktan eğitim, e-ders, kurs, online toplantı ve webinar/web konferans sistemi sağlanmakta ve herhangi bir teknik personele, sunucuya, altyapıya v.b. ihtiyaç olmadan sistemimiz kullanabilmekte ve çok düşük bütçelerle uzaktan eğitim ve toplantı gerçekleştirilmektedir. Firmamızın mühendisleri ve destek ekibi 7×24 her türlü bilgi ve destek sağlamaktadır.

VeduBox sistemimiz Türkiye’nin tek %100 bulut teknolojine sahip online toplantı/webinar, e-eğitim/uzaktan eğitim, dijital eğitim ve ders yönetim sistemidir.

* VeduBox firmamız tarafından geliştirilmiş yenilikçi entegre e-eğitim ve iletişim platformudur.

* VeduBox icerisinde LMS, sanal sınıf (web konferans, webinar), video streaming, online dosya depolama, ders yönetimi, soru bankası, test ve sınav sistemi ve raporlama gibi özellikleri entegre bir şekilde sunar.

* Kullanıcıların bulundukları yerden akıllı telefon/tablet ya da bilgisayar ve internet bağlantısı ile canlı, video ya da dijital eğitime katılmasını sağlanır.

* Sistem aynı zamanda canlı toplantı, seminer-webinar yapılmasına imkan verir. Tüm bu etkinlikler istenirse kayıt edilir ve tekrar tekrar seyredilebilir.

Üniversiteler, okullar, temel liseler, eğitim kurumları, şirketler ve diğer kurumlar için özellikle bulut servisi olarak tasarlanmış pratik uzaktan eğitim sistemidir.

  • Sanal Sınıf : Sanal sınıf, webinar ve web/video konferans yapılmasını sağlar.
  • Video Ders Kütüphanesi : Sisteme yüklenmiş herhangi bir kayıtlı video, döküman kullanıcılar tarafından güvenli bir şekilde erişilir.
  • Sınav Sistemi : Online sınav sistemi sınırsız sayıda soru, test ve sınav hazırlanmasını ve sunulmasını sağlar.
  • Dijital Ders: LMS :  Her türlü doküman, HTML5, Scorm ve Tin-Can dijital ders içerikleri sisteme yüklenir ve öğrencilerle paylaşılır.
  • Raporlama ve Yönetim : Öğretmen, yönetici gibi değişik rollerde kullanıcı ekleme, ders ve içerik yönetimi, kayıtlı öğrenci, günlük ve aylık gelir gibi bir çok rapor.
  • Online Ödeme: İyzico ve PayPal
  • Sosyal Ağ : Eğitmenler ve öğrenciler arasında sosyal ağ
  • Online Depolama: Derslere istenildiği kadar pdf, word, power point, çizim v.b. herhangi bir formatta dosya eklenmesini sağlar.

Cloud Learning Management System Software (LMS), Cloud LMS