VeduBox Webinar İle Müşterilerinize Yakınlaşın!

Tüm dünyada webinar kullanımı giderek artıyor. Hem bir pazarlama aracı olarak satış öncesi tanıtım hem de satış sonrası müşteri eğitimi anlamında ürün ve hizmet sağlayan bir çok firmaya katma değer sağlayan webinar sistemleri yaygınlaşıyor. Webinar sistemleri şirketlerin dışında da online eğitim yapmak isteyen eğitim kurumları tarafından da yoğun kullanılıyor.

 

Webinar sistemi alırken hangi konulara dikkat etmek gerekiyor?

 

  • Ses ve video senkronizasyonu uyumlu olmalı ve gecikme olmamalı
  • Düşük internet hızlarında çalışabilmeli
  • Ekran paylaşımı yaparak sunum-pdf yüklemeye gerek kalmadan çalışabilmeli
  • Sunum, web sayfası,CRM ya da herhangi bir yazılım, pdf-word dokümanları, ve bilgisayar ekranı paylaşılabilmeli
  • Webinarı kayıt etme ve tekrar tekrar seyretme özelliği olmalı
  • Webinar kaydını MP4 olarak indirebilmeli
  • API ile kurumsal uygulamalara entegrasyon sağlanabilmeli
  • El kaldırma, beyaz tahta (whiteboard), ekran üzerinde işaretleme (annotation) özellikleri olmalı

 

VeduBox içerisinde yer alan Webinar modülü Türkiye’deki önde gelen çok sayıda şirket, devlet kurumu ve eğitim kurumu tarafından kullanılıyor ve Gartner tarafından 2017 ve 2018 yıllarında dünya lideri seçilen çok gelişmiş entegre bir teknoloji sunuyor.

 

VeduBox  ( www.vedubox.com ) şirket, kolej-okul, kurs ve üniversite gibi kurumların webinar, video konferans, LMS, flipped learning, blended learning, uzaktan eğitim ve online etüt gibi ihiyaçları düşünülerek entegre bir platform olarak geliştirildi. Her bir müşteri kendi kurumsal kimliği (logosu ve alan adı) ile VeduBox platformunu kullanabiliyor.

 

VeduBox videolu eğitim, gelişmiş soru bankası, görev/ödev yönetimi test ve sınav özellikleri yanında video konferans, webinar gibi sanal sınıf özellikleri ve  newsfeed/forum, SMS, email, mesajlaşma gibi de iletişim teknolojilerini entegre bir şekilde sunarak,kurumların iletişim ve online eğitim sistemi ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

 

www.vedubox.com

www.etgigrup.com