E-eğitim sistemi, online kurs, video ders, test ve sınav, video konferans, webinar ve sanal sınıf etkinlikleriniz VeduBox ile hızlı, pratik ve ekonomik.” VeduBox çok sayıda şirket, devlet kurumu, dernek/vakıf ve eğitim kurumunun tercihi olmuştur.
Virtual Education Box / VeduBox e-Eğitim sistemi (LMS), video konferans, webinar, canlı ders/eğitim, sms, online ödeme gibi özellikleri entegre bir şekilde sunar. Sistem bütün özellikleri içerecek şekilde ya da sadece istenilen modüller seçilerek kullanılabilir. Sınırsız ders/eğitim oluşturabilirsiniz. Video, doküman v.b. içerikleri yükleyebilir, sıralayabilir ve içerikler içine ya da arasına sorular, testler ekleyebilirsimiz. İstersenizde test sonuçlarına göre sertifika alınmasını sağlayabilirsiniz.
Sınavlar oluşturabilir ve öğrencilerin test ve sınav sonuçlarını analiz edebilirsiniz. Eğitim raporları alabilirsiniz. Sınırsız canlı ders, video konferans toplantı ve webinar oluşturabilir, kayıt edebilir, tekrar tekrar izleme imkanı sunabilirsiniz. Online canlı etkinlik katılımcı raporları alabilirsiniz.
e-Ticaret modülü sayesinde öde üye ol ya da eğitim satışı gerçekleştirilebilir. VeduBox size özel kolay kullanımlı, güvenli bir servis (sistem) sunmaktadır. VeduBox kurumların online eğitim ve iletişim ihtiyaçlarını düşünülerek geliştirilmiştir.
VeduBox Kurum

VeduBox Kurum

Şirketlerin, kurumların personel, bayi ve iş ortaklarına yönelik online eğitim, online toplantı- video konferans, webinar, canlı görüşme yapabilmesini sağlayan entegre bir e-iletişim ve e-eğitim servisidir.

VeduBox Kurum

Şirketlerin, kurumların personel, bayi ve iş ortaklarına yönelik online eğitim, online toplantı- video konferans, webinar, canlı görüşme
yapabilmesini sağlayan entegre bir  e-iletişim ve e-eğitim servisidir.
VeduBox Kampus

VeduBox Edu-K12

Kurs, Üniversite, Kolej, Dershane gibi eğitim kurumların e-ders, e-içerik ve canlı ders yönetimini sağlayan öğrenci ve öğretmen etkileşimi sunan e-eğitim-uzaktan eğitim, online toplantı- video konferans, webinar, canlı görüşme yapabilmesini sağlayan entegre bir servisidir.

VeduBox Edu-K12

Kurs, Üniversite, Kolej, Dershane gibi eğitim kurumların e-ders, e-içerik ve canlı ders yönetimini sağlayan öğrenci ve öğretmen etkileşimi sunan e-eğitim-uzaktan eğitim, online toplantı- video konferans, webinar, canlı görüşme
yapabilmesini sağlayan entegre bir servisidir.
VeduBox Sınav

VeduBox Sınav

Soru bankası, yaprak test, deneme sınavı gibi özellikleri içeren online sınav sistemidir.

VeduBox Sınav

Soru bankası, yaprak test, deneme sınavı gibi özellikleri içeren online sınav sistemidir.

VeduBox Özel Öğretmen

VeduBox Özel Öğretmen

Özel öğretmenlerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış pratik uzaktan eğitim servisidir.

VeduBox Özel Öğretmen

Özel öğretmenlerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış pratik uzaktan eğitim servisidir.

VeduBox Web/Video Konferans

Şirketlerin, Kurumların Online Toplantı İhtiyaçlarına Yönelik Video/Web Konferans Platformudur.

VeduBox Web/Video Konferans

Şirketlerin, Kurumların Online Toplantı İhtiyaçlarına Yönelik Video/Web Konferans Platformudur.

VeduBox Webinar

Şirketlerin, Kurumların Online Seminer İhtiyaçlarına Yönelik Webinar Platformudur.

VeduBox Webinar

Şirketlerin, Kurumların Online Seminer İhtiyaçlarına Yönelik Webinar Platformudur.

oldukça kolay, basit ve esnek…

En İyi Özellikleri Sunan Yenilikçi Harika Bir Eğitim Platformu

 • Sanal Sınıf

  VeduBox Sanal Sınıf, nerede olursanız olun canlı dersler, toplantılar, webinarlar ve konferanslar yapmanız için tasarlanmıştır.

 • İçerik Yönetimi

  VeduBox ile video dosyalarından Word belgelerine kadar çeşitli içerikleri oluşturma, yükleme ve düzenleme işlerini kolayca yapabilirsiniz. Gelişmiş yazılımı sayesinde içerikleriniz güvendedir ve istediğiniz an onları yönetebilirsiniz.

 • Dijital Dersler

  VeduBox Dijital Dersler, Scorm ve Tin-Can uyumlu dijital ders içerikleri eklemeniz ve en iyi, en güvenli araçlarla dersler oluşturup satabilmeniz için en iyi yoldur.

 • Online Sınav

  VeduBox Sınav Sistemi, istediğiniz kadar soru, test ve sınav hazırlamanızı sağlar. Bunlarla kolay ve güvenli sınavlar yapıp kullanıcı sonuçlarını ölçün, analiz edin ve görüntüleyin.

Neden Vedubox?

Bizim için müşterilerimiz çok önemlidir. Biz sizin için çalışıyor, sizin

önerilerinizi dinliyor ve işinizi kolaylaştırmak için

elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

VeduBox yenilikçi entegre eğitim ve iletişim platformu.

Sisteminizin Özelliklerini Belirleyin!

Kullanıcı sayınızı ve istediğiniz özellikleri, logonuzu, web adresinizi belirleyin, sisteminiz hemen sunalım.

Tanımlamalarınızı Yapın!

Ders, paket, öğretmen v.b tanımlamalarınızı yapın. Verileriniz tümüyle size özel, güvenli bir alanda saklanmaktadır.

Başlayın!

Öğretmenleriniz/uzmanlarınız ile öğrencileriniz/personeliniz birlikte kolay ve hızlı şekilde şekilde sistemi kullanmaya başlayın.

VeduBox servisimizin gücü, esnekliği ve ölçeklenebilirliğini müşterilerimizden dinleyin!

VeduBox Uzaktan Eğitim ve Konferans Sistemi | e-Learning
VeduBox sayesinde merkez ve taşra teşkilatımız, toplantı, seminer ve eğitimlerini online yapabiliyor.
Virtual Education Box sanal sınıf, kayıtlı video ders ve dijital ders yayınlama, test ve sınav, online ödeme gibi bir çok sistemin entegre olarak sunulduğu bir internet bulut servisidir.Casper Bilgisayar
Eğitimlerimizi VeduBox sayesinde uzaktan yapabiliyoruz.
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Vedubox un sunduğu avantajlar sayesinde şirket çalışanlarımıza, oluşturduğumuz etkili eğitim platformu ile mesafeler ne kadar uzak da olsa gerekli eğitim ve seminerlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Teşekkürler VeduBox Ailesi..!
Netcad Coğrafi Bilgi Sistemleri

Online eğitimde 1.yılımızı bitirmiş olup, toplamda 15 eğitim programıyla 100 akademisyen hocamıza ve öğrenci arkadaşlarımıza istatistik eğitimleri verdik. Online sistemimiz ile ilgili sözleşmeyi 2.yıl içinde yeniledik ve bizlere bu konuda destek veren Türkiye’nin en iyi uzaktan eğitim sistemi VeduBox’ı geliştiren ETGi Grup firmasına çok teşekkür ederiz.

İstar Danışmanlık