“Online kurslar, video dersler, webinar ve sanal sınıf etkinlikleriniz VeduBox ile hızlı, pratik ve ekonomik.”

Virtual Education Box / VeduBox sanal sınıf, kayıtlı video ders ve dijital ders yayınlama, test ve sınav, online ödeme gibi bir çok sistemin entegre olarak sunulduğu bir internet bulut servisidir.

VeduBox eğitim kurumları ve öğretmenler başta olmak üzere internet üzerinden eğitim vermek isteyen bütün kurum ve kişilere ucuz, kolay kullanımlı, güvenli bir servis sunmaktadır.

VeduBox özellikleri itibariyle yenilikçi ve eğitim kurumlarının ve eğitmenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak yapıda pratik ve ekonomiktir.

VeduBox şirketlerin, devlet kurumlarının, kursların, okulların, üniversitelerin ve özel öğretmenlerin ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiştir. Çok dilli ve gelişmiş entegre yüksek teknolojili bulut bir eğitim sistemidir. Her bir müşteriye kendi logosu ve web adresi yani müşterinin kurumsal kimliği ile hizmet verir. VeduBox müşterileri sadece kiralama bedeli ile hizmet alır ancak değişen teknik alt yapı, sunucu, internet, teknik personel v.b. maliyetleri ödemezler. Her bir müşterinin sistemi kendine özgü olarak hizmet verir.

Online Eğitim hiç bu kadar kolay olmamıştı

Eğitim ve iletişim ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış araçlar

Hepsi için tek platform, kurulum gerektirmeyen kolay kullanım!

VeduBox ile dakikalar içinde yenilikçi çözümler!

Vedubox'ın Avantajları

Sistem ölçeklenebilir mimaride sınırsız sayıda kullanıcıya hizmet verebilecek özelliklere sahiptir. Kullanıcı sayısı artışı gözlenerek sunucu ve depolama alt yapısı da dinamik olarak artırılabilmektedir.

Sunucuların kullanıcı sayısına göre uygun performansta çalışabilecek şekilde yapılandırılması ve yeterli internet bant genişliği sağlanmaktadır. Sistem içerisinde öğrenci, ders ve öğretmen iletişimini sağlayacak sistemler ve dijital içerikler birlikte sunulabilmektedir.