VeduBox Edu-K12

VEDUBOX ONLİNE İLETİŞİM VE EĞİTİM ALT YAPISI

VeduBOX %100 bulut teknolojiyle birçok eğitim kurumu, K12 ve üniversitelere sunucu, teknik eleman ve altyapı gibi yatırımlara gerek olmaksızın online iletişim ve eğitim alt yapısı sağlamaktadır.

Eğitim Kurumları tarafından online etüt amacıyla kullanılmasının yanında, eğitmen veli görüşmelerini yapmak amacıyla da kullanılabilmekte ve her eğitim kurumu kendi web adresi ve logosu ile hizmet almaktadır.

Yapılan tüm çalışmalar zaman ve mekândan bağımsız olarak yapılmakta ve kullanıcılar tablet ve mobil cihazlarından bile çalışmalara katılabilmektedir.

VeduBOX yenilikçi yapısıyla LMSsanal sınıf (web konferans, webinar), video streaming, online depolama, ders yönetimi, soru bankası, test ve sınav sistemi ve raporlama gibi özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

  • Sanal Sınıf: Webinar ve web/video konferans yapılarak görüntülü ve sesli etkileşim ortamı sağlamanın yanı sıra birlikte çalışma imkânı da sunulmaktadır. Yapılan etkinlikler istenirse kaydedilmekte ve tekrar tekrar seyredilebilmektedir.
  • Eğitim İçerik Yönetimi: Eğitimlere istenildiği kadar Doküman, Video, Link, Embed Kod, Test, Scorm(HTML5) ve Etkileşimli Video yüklenebilmekte ve öğrencilerin bu içerikleri ne kadar tükettiği bilgilerine ulaşılabilmektedir.
  • Soru Bankası Test/Sınav Sistemi: Sınırsız sayıda soru (Boşluk Doldurma, Sıralama, Çoktan Seçmeli, Yazılı, Eşleştirme, Doğru Yanlış) test ve sınav hazırlanmasını ve sunulmasını sağlamaktadır.
  • Raporlama ve Yönetim: Eğitmen, yönetici gibi rollerde kullanıcı ekleme, ders ve içerik yönetimi, kayıtlı öğrenci, günlük ve aylık gelir gibi birçok raporun alınmasını sağlamaktadır.
  • Video Ders Kütüphanesi: Sisteme yüklenmiş video ve dokümanlara toplu bir şekilde ulaşım imkânı vermektedir.
  • Anket / Ödev / Duyuru: Anketler oluşturularak öğrencilerden geri bildirim alınabilmekte, ödev ve duyurular oluşturulabilmektedir.
  • Mesajlaşma: Eğitmen ve öğrenciler arasında görüntülü görüşme ve anlık mesajlaşma ile sosyal etkileşim ortamı sunmaktadır.
  • Online Ödeme: İyzico ve PayPal kullanarak eğitim satışı yapılabilmesini sağlamaktadır.

Tüm bu özelliklerle eğitim kurumları teknolojiden daha fazla faydalanarak eğitimlerinin verimliliğini arttırabilmektedir.

Bu süreçte firmamızın mühendisleri ve destek ekibi 7×24 her türlü bilgi ve destek sağlamaktadır.

Cloud Learning Management System Software (LMS), Cloud LMS