Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Raporuna Göre En İyi Eğitim Yönetim Yazılımlarından Biri Vedubox.

gamification1

Vedubox Oyunlaştırma Modülü ile Tanışın

Vedubox’ın oyunlaştırma modülü ile kullanıcılarınız eğitim katılımı, ödev teslimi, günlük eşsiz giriş yapma sayısı gibi aktivitelerden puan kazanabilecekler! En yüksek puanlı kullanıcılarınızı liderlik tablosunda sergileyebilir, puan alan tüm katılımcılarınızı oyunlaştırma raporu üzerinden takip edip kullanıcıların hangi aktivitelerden puan kazandıklarını görüntüleyebilirsiniz.

Sistem yöneticisi hesabınız ile oyunlaştırma özelliğini aktif edebilir, her bir aktiviteden kaç puan alınacağını belirleyebilirsiniz.

Vedubox için ihtiyacınız olan modüller hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçin.

oyuns
E-öğrenmede oyunlaştırma ya da ‘gamification’, her tür eğitimde giderek daha yaygın kullanılıyor. Çevrimiçi öğrenen ve öğreten insan sayısı arttıkça, çevrimiçi…
harmanlanmis ogrenme sistemi

Harmanlanmış öğrenme kavramının pek çok farklı tanımı olsa da en kabul gören tanımı olarak yer ve zaman ile sınırlı olmayan bir öğrenme deneyimi diyebiliriz. “Harmanlanmış öğrenme…

oyunlastirma

Vedubox Oyunlaştırma modülü ile sisteminizde kullanıcıları eğlenceli ve merak uyandıran bir öğrenme metoduyla yarışa sokabilirsiniz. Yapılan işlemleri takip edip, liderlik tablosunda sıralamayı görüntüleyebilirsiniz.