Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

Vedubox'ın Avantajları ve Onu Rakiplerinden Ayıran Farkları

Vedubox’ın rakipleri ile arasında teknik ve kullanım açısından birçok fark bulunuyor.

Vedubox tüm dünyaya hizmet verebilecek şekilde Türk mühendisleri tarafından tasarlandı. Vedubox’un en büyük avantajı şurada gizli: Yüksek teknolojiye sahip entegre, güvenli, ekonomik ve ölçeklenebilir teknik alt yapısıyla özel ve sıra dışı bir seçenek olarak pek çok ihtiyaca aynı anda karşılık vermeyi başarıyor.  Çok uzun yıllardır çok sayıda müşteri tarafından kullanıldığı içinde inanılmaz bir kullanıcı deneyimine sahip.

Vedubox'u seçmek için 8 harika sebep

Vedubox online platformumuz, değişen ve gelişen ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde sürekli olarak geliştirilmeye devam etmektedir. Müşterilerimiz bu güncellemeler için ekstra ücret ödemezler.

ikonlar copy

Hazır Sistem

%100 Bulut Teknoloji

kurulum yok 1

Kurulum Yok

Kurulum gerektirmeyen hazır altyapı

sinirsiz kapasite 1

Yüksek Kapasite

Yüksek kapasite ile yüksek performansı yakalayın.
sunucu 1

Sunucu Maliyeti Yok

Sunucu alımı, güncelleme v.b. gerek yoktur.
guvenlik

Entegre Güvenlik

Yüksek teknolojiler entegre ve güncel
internet maliyeti

İnternet Maliyeti Yok

Sunucu internet maliyeti yoktur
dusuk maliyet

Düşük Maliyet

Tek platformda, ihtiyacınız olan her şey
personel maliyeti 1

Personel Maliyeti Yok

Herhangi bir teknik personel istihdamına gerek bırakmaz.

Teknik özellikleri ve hizmet kalitesiyle fark yaratıyor

Vedubox, eşsiz bir kullanıcı deneyimi ve entegre özellikler sunuyor.

Örneğin piyasada satılan sistemlerle kıyasladığımızda; Vedubox’un kapsamlı hizmetini mümkün kılan entegre özellikleri fark yaratıyor. Vedubox, online eğitim yönetimi, içerik sunumu, online ödeme, SMS, e-mail, anket, sınav gibi birçok özelliği entegre bir şekilde sunar. Aynı zamanda sistemin içinden kullanılabilen video konferans uygulamaları ile gerçekleştirilecek, toplantı, eğitim ve etkinliklerin planlanmasını, takibini ve raporlanmasını kolaylaştırır.

Pek çok benzer üründe karşılaşılan performans sorunlarını ortadan kaldıran ileri teknolojisiyle Vedubox, kayıtlı videolarda görüntü ve ses kaymasına karşı da etkili bir ürün. Ayrıca Vedubox, ekran paylaşımı ve etkileşim özellikleriyle de dijital iletişiminizi güçlendirir.

Yüksek performans, donma, ses ve görüntü kaybı sorunlarının olmaması, sade ve kullanıcı dostu arayüz Vedubox’ı rakiplerinin önüne geçiren özelliklerden sadece birkaçı.

Vedubox platformu her türlü kurum/şirket/eğitim kurumu ve farklı kullanım için eşi benzeri olmayan bir kullanıcı deneyimini entegre online eğitim, uzaktan eğitim, uzaktan çalışma, canlı ders, seminer, online toplantı, video konferans özellikleri ile birlikte sunmaktadır.

Group 416

Vedubox’ın farklarını ve avantajlarını sıralayalım:

Dünyanın önde gelen teknolojilerini kullanarak Vedubox’ı geliştiriyoruz. Bu sayede binlerce kullanıcı bir sıkıntı ya da hız problemi yaşamadan sistemimizi kullanabiliyor.

Vedubox içerisinde aynı seansta/odada çok sayıda katılımcının katılımıyla donmayan ve tam bir etkileşimli çalışma ve öğrenme ortamı sunan canlı ders, video konferans ve webinar modülleri yer almakta. Popüler video konferans altyapılarıınn hepsi sistem üzerinden girilecek bilgiler ile birkaç dakika içinde kullanıma hazır. Hem de Vedubox’ın kattığı ekstra özellikler ile.

Aldığınız anlık lisans/oda sayısına göre her bir lisans için sınırsız canlı ders/toplantı/webinar oluşturabilirsiniz.

Bu rollerdeki kullanıcılar kapasitenizi etkilemez kotanızdan düşmez. İstediğiniz kadar öğretmen/moderatör/yönetici kullanıcısı ekleyebilirsiniz.

Sınırsız Eğitim Paketi Oluşturabilme

Farklı dersleri paketleyerek sınırsız eğitim paketleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir öğrenciye istediğiniz kadar farklı paketi atayabilir ya da satabilirsiniz. Bu durum sistemin kapasitesini ya da sizin maliyetinizi etkilemez.

Canlı eğitimlerinizde herhangi bir donma yaşanmaz; yüksek kalitedeki görüntüyü normal internet hızlarında dahi iletebilirsiniz. Canlı ders kayıtlarında herhangi bir ses görüntü kayması yaşanmaz. Tüm bunları sağlamak için patentli bir video sıkıştırma teknolojisini kullanıyoruz!

Sanal sınıfımız sizlerin kullanım kolaylığınıza göre tasarlanmıştır. Bilgisayarınızdan herhangi bir dosyayı dokümanı videoyu sanal sınıfa yüklemeden direkt olarak paylaşabilir, üzerinde yazım çizim yapabilirsiniz. Böylece kullanıcılarınıza çoklu etkileşim sağlayabilirsiniz.

Sistemleriniz için online.kurumwebadresi, akademi.kurumwebadresi  ya da toplanti.kurumwebadresi vb. gibi bir subdomain ile sisteminizi kişiselleştirebilirsiniz.

SMS ve e-mail ile öğrencilerinize uzaktan eğitim sisteminizle ilgili bilgilendirmeler yapabilirsiniz. Canlı derse/toplantıya başlamadan önce SMS ve e-mail ile hatırlatma yapabilirsiniz. Sistemimiz  www.netgsm.com.tr  ile entegre çalışmaktadır. 

Öğrencileriniz, kullanıcılarınız, öğretmenleriniz ve diğer kullanıcılar sistem içerisinde kaybolmaz ve sistemi kolayca kullanabilirler.

Yıl boyu teknik ekibimizden e-mail, telefon ve video konferans destek hizmeti alabilirsiniz. Biz sizin yanınızdayız.

Uzman mühendis ekibimiz sürekli son teknolojileri takip ederek sistemimizi geliştiriyoruz. Teknoloji konusunda dünya devi teknoloji firmalarıyla işbirlikleri yaparak yazılımımızı üstün kılıyoruz.

Vedubox interaktif video, akıllı içerik yönetimi, sıralı içerik yönetimi gibi birçok eşsiz özelliği içerir.

Eğitimlerinizle, canlı derslerinizde/toplantılarınızda ve online satışlarınızla alakalı detaylı raporlamalar alabilir ve verilerinizi analiz edebilirsiniz.

Başka sistemlerde manuel olarak yapılan ve insan kaynağı gerektiren zaman ve para masrafı olan birçok işlem Vedubox’da otomatik olarak yapılır.

Vedubox’da birçok modül ve özellik birbiri ile entegre olarak çalışır. Tek bir kullanıcı adı ile öğrenci; videolarınızı izleyebilir, canlı derslere katılabilir ve sınavlara girebilir.

Android ve IOS cihazlarınızdan sorunsuz olarak Vedubox’ı kullanabilirsiniz. Google Chrome kullanımını öneririz.

Kullanıcılarınıza sistem içerisindeki destek modülü sayesinde direkt destek verebilir ve böylece telefon trafiğinizi ve iş yükünüzü azaltırsınız.

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!