i Pad

Vedubox'ın Avantajları ve Onu Rakiplerinden Ayıran Farkları

Vedubox’ın rakipleri ile arasında teknik ve kullanım açısından birçok fark bulunuyor.

Vedubox tüm dünyaya hizmet verebilecek şekilde Türk mühendisleri tarafından tasarlandı. Vedubox’un en büyük avantajı şurada gizli: Yüksek teknolojiye sahip entegre, güvenli, ekonomik ve ölçeklenebilir teknik alt yapısıyla özel ve sıra dışı bir seçenek olarak pek çok ihtiyaca aynı anda karşılık vermeyi başarıyor.  Çok uzun yıllardır çok sayıda müşteri tarafından kullanıldığı içinde inanılmaz bir kullanıcı deneyimine sahip.

Vedubox'u seçmek için 8 harika sebep

Vedubox online platformumuz, değişen ve gelişen ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde sürekli olarak geliştirilmeye devam etmektedir. Müşterilerimiz bu güncellemeler için ekstra ücret ödemezler.

HAZIR SİSTEM

%100 Bulut Teknoloji

KURULUM YOK

Kurulum gerektirmeyen hazır altyapı

YÜKSEK KAPASİTE

Yüksek kapasite ile yüksek performansı yakalayın.

SUNUCU MALİYETİ YOK

Sunucu alımı, güncelleme v.b. gerek yoktur.

ENTEGRE GÜVENLİK

Yüksek teknolojiler entegre ve güncel

İNTERNET MALİYETİ YOK

Sunucu internet maliyeti yoktur

DÜŞÜK MALİYET

Tek platformda, ihtiyacınız olan her şey

PERSONEL MALİYETİ YOK

Herhangi bir teknik personel istihdamına gerek bırakmaz.

Teknik özellikleri ve hizmet kalitesiyle fark yaratıyor

Vedubox, eşsiz bir kullanıcı deneyimi ve entegre özellikler sunuyor.

Örneğin piyasada satılan sistemlerle kıyasladığımızda; Vedubox’un kapsamlı hizmetini mümkün kılan entegre özellikleri fark yaratıyor. Vedubox, online eğitim yönetimi, içerik sunumu, online ödeme, SMS, e-mail, anket, sınav gibi birçok özelliği entegre bir şekilde sunar. Aynı zamanda sistemin içinden kullanılabilen video konferans uygulamaları ile gerçekleştirilecek, toplantı, eğitim ve etkinliklerin planlanmasını, takibini ve raporlanmasını kolaylaştırır.

Pek çok benzer üründe karşılaşılan performans sorunlarını ortadan kaldıran ileri teknolojisiyle Vedubox, kayıtlı videolarda görüntü ve ses kaymasına karşı da etkili bir ürün. Ayrıca Vedubox, ekran paylaşımı ve etkileşim özellikleriyle de dijital iletişiminizi güçlendirir.

Yüksek performans, donma, ses ve görüntü kaybı sorunlarının olmaması, sade ve kullanıcı dostu arayüz Vedubox’ı rakiplerinin önüne geçiren özelliklerden sadece birkaçı.

Vedubox platformu her türlü kurum/şirket/eğitim kurumu ve farklı kullanım için eşi benzeri olmayan bir kullanıcı deneyimini entegre online eğitim, uzaktan eğitim, uzaktan çalışma, canlı ders, seminer, online toplantı, video konferans özellikleri ile birlikte sunmaktadır.

Vedubox’ın farklarını ve avantajlarını sıralayalım:

Group 416

Bulut Teknolojisi

Dünyanın önde gelen teknolojilerini kullanarak Vedubox’ı geliştiriyoruz. Bu sayede binlerce kullanıcı bir sıkıntı ya da hız problemi yaşamadan sistemimizi kullanabiliyor.

Canlı Ders Eğitim Kalitesi

Vedubox içerisinde aynı seansta/odada çok sayıda katılımcının katılımıyla donmayan ve tam bir etkileşimli çalışma ve öğrenme ortamı sunan canlı ders, video konferans ve webinar modülleri yer almakta. Popüler video konferans altyapılarıınn hepsi sistem üzerinden girilecek bilgiler ile birkaç dakika içinde kullanıma hazır. Hem de Vedubox’ın kattığı ekstra özellikler ile.

Sınırsız Ders/Toplantı/Webinar

Aldığınız anlık lisans/oda sayısına göre her bir lisans için sınırsız canlı ders/toplantı/webinar oluşturabilirsiniz.

Sınırsız Öğretmen/Moderatör, Şube/Birim Yöneticisi ve Sistem Yöneticisi

Bu rollerdeki kullanıcılar kapasitenizi etkilemez kotanızdan düşmez. İstediğiniz kadar öğretmen/moderatör/yönetici kullanıcısı ekleyebilirsiniz.

Sınırsız Eğitim Paketi Oluşturabilme

Farklı dersleri paketleyerek sınırsız eğitim paketleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir öğrenciye istediğiniz kadar farklı paketi atayabilir ya da satabilirsiniz. Bu durum sistemin kapasitesini ya da sizin maliyetinizi etkilemez.

Canlı Eğitim Görüntü, Ses ve Kayıt Kalitesi (Senkron Dersler)

Canlı eğitimlerinizde herhangi bir donma yaşanmaz; yüksek kalitedeki görüntüyü normal internet hızlarında dahi iletebilirsiniz. Canlı ders kayıtlarında herhangi bir ses görüntü kayması yaşanmaz. Tüm bunları sağlamak için patentli bir video sıkıştırma teknolojisini kullanıyoruz!

Canlı Ders – Sanal Sınıf Kolaylığı

Sanal sınıfımız sizlerin kullanım kolaylığınıza göre tasarlanmıştır. Bilgisayarınızdan herhangi bir dosyayı dokümanı videoyu sanal sınıfa yüklemeden direkt olarak paylaşabilir, üzerinde yazım çizim yapabilirsiniz. Böylece kullanıcılarınıza çoklu etkileşim sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Subdomain Yönlendirebilme 

Sistemleriniz için online.kurumwebadresi, akademi.kurumwebadresi  ya da toplanti.kurumwebadresi vb. gibi bir subdomain ile sisteminizi kişiselleştirebilirsiniz.

Entegre SMS ve e-Mail Gönderimi

SMS ve e-mail ile öğrencilerinize uzaktan eğitim sisteminizle ilgili bilgilendirmeler yapabilirsiniz. Canlı derse/toplantıya başlamadan önce SMS ve e-mail ile hatırlatma yapabilirsiniz. Sistemimiz  www.netgsm.com.tr  ile entegre çalışmaktadır. 

Basit ve Kolay Kullanımlı Modern Arayüz

Öğrencileriniz, kullanıcılarınız, öğretmenleriniz ve diğer kullanıcılar sistem içerisinde kaybolmaz ve sistemi kolayca kullanabilirler.

Yıl Boyu Destek ve Sistem Eğitimi

Yıl boyu teknik ekibimizden e-mail, telefon ve video konferans destek hizmeti alabilirsiniz. Biz sizin yanınızdayız.

Sürekli Gelişen Yazılım Altyapısı ve Son Teknolojilere Uyumluluk

Uzman mühendis ekibimiz sürekli son teknolojileri takip ederek sistemimizi geliştiriyoruz. Teknoloji konusunda dünya devi teknoloji firmalarıyla işbirlikleri yaparak yazılımımızı üstün kılıyoruz.

Eşsiz Özellikler

 

Vedubox interaktif video, akıllı içerik yönetimi, sıralı içerik yönetimi gibi birçok eşsiz özelliği içerir.

Gelişmiş Raporlama ve Analiz

Eğitimlerinizle, canlı derslerinizde/toplantılarınızda ve online satışlarınızla alakalı detaylı raporlamalar alabilir ve verilerinizi analiz edebilirsiniz.

Minimum İnsan Kaynağı Gerektiren Otomatik Sistem 

Başka sistemlerde manuel olarak yapılan ve insan kaynağı gerektiren zaman ve para masrafı olan birçok işlem Vedubox’da otomatik olarak yapılır.

Modüler ve Entegre Sistem

Vedubox’da birçok modül ve özellik birbiri ile entegre olarak çalışır. Tek bir kullanıcı adı ile öğrenci; videolarınızı izleyebilir, canlı derslere katılabilir ve sınavlara girebilir.

Mobil Cihazlardan ve Tabletlerden Erişim

Android ve IOS cihazlarınızdan sorunsuz olarak Vedubox’ı kullanabilirsiniz. Google Chrome kullanımını öneririz.

Entegre Online Ödeme – e-Ticaret/Satış Modülü

Sistemimiz içerisinde opsiyonel olarak sunulan e-Ticaret Modülü sayesinde bir online satış portalı oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir kullanıcıya istediğiniz kadar farklı paketi satabilirsiniz. Bu durum sistemin kapasitesini ya da sizin maliyetinizi etkilemez. Kullanıcılarınız ödemelerini yaptıktan sonra sisteme erişebilirler. Satış ile ilgili raporlama da alabilirsiniz.

Entegre  Destek Özelliği

Kullanıcılarınıza sistem içerisindeki destek modülü sayesinde direkt destek verebilir ve böylece telefon trafiğinizi ve iş yükünüzü azaltırsınız.

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!

15 call center1

7/24 Müşteri Desteği

Yüksek eğitimli destek uzmanlarımız her zaman size yardım etmeye hazırdır.