Eğitim – Vedubox
vedubox school@1x1

Kurumsal Eğitim için Vedubox

Vedubox, şirketlerin personelleri, bayileri, tedarikçileri ve müşterileri için hazırladığı kurumsal eğitimler için kullanılıyor. 

Personel eğitimi, işe başlama eğitimi, ürün eğitimi, satış eğitimi, kanal-bayi eğitimi, uyum eğitimi, sertifikasyon gibi eğitimleri dijitale taşıyan şirketler Vedubox’ın hepsi bir arada çözümleriyle süreci kolaylaştırıyor. 

Online eğitimlerin yanı sıra online toplantılar ve etkinlikler için de Vedubox’ın Zoom destekli altyapısı şirketlere destek veriyor. 

LMS, online test ve sınav, toplantı ve webinar gibi özellikleri bir arada sunan Vedubox, şirketlerin tamamen bulut tabanda bir online akademi kurmasını sağlıyor. Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda şirket kurumsal eğitimleri, toplantıları ve webinarları için Vedubox’ı tercih ediyor.

Kurumsal Akademinizi Başlatın

Vedubox ile eğitimlerinizi kolayca hazırlayın, test ve sınav yapın, tüm eğitim sürecini aynı yerden yönetin. Kullanıcılarınızı, en iyi uzaktan eğitim teknolojileriyle tanıştırın.

22@1x

Kendi hızında öğrenmeyi destekleyin.

Farklı formatlarda içerik yüklenebilen ve canlı derslerin daha sonra izlenmek üzere kaydedilebildiği sanal kütüphane ile öğrencilerinizin kendi hızında öğrenmesini sağlayın. Görsel, işitsel ve metne dayalı kaynaklar sunarak farklı öğrenme stillerini destekleyin.
11@1x

Online sınavları güvenli hale getirin.

Belirleyeceğiniz periyotlarda online sınavlar gerçekleştirmek için farklı güvenlik önlemlerinden dilediğinizi seçin. Sınav modülü ile gözetmen eşliğinde ya da web kamera yardımıyla istediğiniz izinler kapsamında online sınavlar yapın.
33@1x

Öğrencilerin gelişimini takip edin.

Öğrencilerin derse katılımını, tamamladıkları dersleri ve ödevleri, başarı ve ilerleme durumlarını kolayca raporlayın. Raporlama ve analiz modülü ile her bir öğrenciyi kolayca takip edin. Dilerseniz başarılı öğrencilerinize sertifika vererek onları teşvik edin.

Kurulumu kolay, çok güvenli. 

Vedubox, Microsoft, Amazon ve Google gibi en büyük teknoloji şirketilerinin bulut servislerini kullanarak rakiplerinden farklılaşıyor.

22@1x

Canlı derslerde etkileşimi artırın.

Canlı online dersler vererek bir sınıf ortamı oluşturun. Derslerinizde interaktif teknolojileri kullanarak öğrencilerin aktif katılımını destekleyin. Akıllı tahtayı öğrencilerinizle aktif kullanın veya sözlü veya yazılı olarak ders sırasında soru ve fikir paylaşmalarını sağlayın.

11@1x

Karma öğrenme ile deneyimi zenginleştirin.

Öğrencilerinizle yüz yüze yapacağınız dersler ve online derslerin birbiriyle uyumlu olması için online iletişim kanallarını kullanın. Fiziksel sınıfta kullandığınız kaynak ve materyalleri sistem üzerinden paylaşın. Öğrencilerinizin iki farklı ortamdaki dersleri takip etmesini kolaylaştırın.

33@1x

Velilerin aktif katılımına yardımcı olun.

Özellikle okul öncesi ve K-12 seviyesindeki öğrencilerin öğrenme sürecinin önemli bir parçası olan velilerin katılımını destekleyin. Veliler için özel kullanıcı hesabı oluşturun ve verdiğiniz izinlere bağlı olarak öğrencilerinin gelişimini takip etmelerini sağlayın.

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!

15 call center1

7/24 Müşteri Desteği

Yüksek eğitimli destek uzmanlarımız her zaman size yardım etmeye hazırdır.