Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

vedubox school@1x1

Kurslar İçin Vedubox

Vedubox online kurslara özel tasarlanmış bütünleşik online eğitim sistemi sunar. Muhasebe, yabancı dil, meslek, KPSS, ilk-orta-lise sınavlara hazırlık, kariyer, kişisel gelişim gibi kurslarınızı Vedubox ile dijitale taşıyın.

Kurs katılımcılarınız ve öğrencileriniz için; sanal sınıf oluşturun, yüksek kalitede canlı eğitimler düzenleyin, soru bankası/sınav sistemini kullanın, anket oluşturun, ödev verin ve sertifikalandırma yapın.

Online kursunuz için tüm özelliklerin hepsini bir arada kullanın.

Online Eğitim Paneliniz Dakikalar İçinde Hazır!

Vedubox ile eğitimlerinizi kolayca düzenleyin, tüm eğitim süreçlerinizi dijitale taşıyın.
22@1x

Kendi hızında öğrenmeyi destekleyin.

Farklı formatlarda içerik yüklenebilen ve canlı derslerin daha sonra izlenmek üzere kaydedilebildiği sanal kütüphane ile öğrencilerinizin kendi hızında öğrenmesini sağlayın. Görsel, işitsel ve metne dayalı kaynaklar sunarak farklı öğrenme stillerini destekleyin.

11@1x

Online sınavları güvenli hale getirin.

Belirleyeceğiniz periyotlarda online sınavlar gerçekleştirmek için farklı güvenlik önlemlerinden dilediğinizi seçin. Sınav modülü ile gözetmen eşliğinde ya da web kamera yardımıyla istediğiniz izinler kapsamında online sınavlar yapın.
33@1x

Öğrencilerin gelişimini takip edin.

Öğrencilerin derse katılımını, tamamladıkları dersleri ve ödevleri, başarı ve ilerleme durumlarını kolayca raporlayın. Raporlama ve analiz modülü ile her bir öğrenciyi kolayca takip edin. Dilerseniz başarılı öğrencilerinize sertifika vererek onları teşvik edin.

Kurulumu kolay, çok güvenli. 

Vedubox, Microsoft, Amazon ve Google gibi en büyük teknoloji şirketilerinin bulut servislerini kullanarak rakiplerinden farklılaşıyor.

22@1x

Canlı derslerde etkileşimi artırın.

Canlı online dersler vererek bir sınıf ortamı oluşturun. Derslerinizde interaktif teknolojileri kullanarak öğrencilerin aktif katılımını destekleyin. Akıllı tahtayı öğrencilerinizle aktif kullanın veya sözlü veya yazılı olarak ders sırasında soru ve fikir paylaşmalarını sağlayın.
11@1x

Karma öğrenme ile deneyimi zenginleştirin.

Öğrencilerinizle yüz yüze yapacağınız dersler ve online derslerin birbiriyle uyumlu olması için online iletişim kanallarını kullanın. Fiziksel sınıfta kullandığınız kaynak ve materyalleri sistem üzerinden paylaşın. Öğrencilerinizin iki farklı ortamdaki dersleri takip etmesini kolaylaştırın.
33@1x

Velilerin aktif katılımına yardımcı olun.

Özellikle okul öncesi ve K-12 seviyesindeki öğrencilerin öğrenme sürecinin önemli bir parçası olan velilerin katılımını destekleyin. Veliler için özel kullanıcı hesabı oluşturun ve verdiğiniz izinlere bağlı olarak öğrencilerinin gelişimini takip etmelerini sağlayın.

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!