Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

Kurs ve Okullar için Vedubox

Vedubox, online ve hibrit eğitimi kullanımı ve erişimi kolay bir platforma taşıyarak kurs ve okulların tüm süreci aynı yerden yönetmesini sağlar.
%100 bulut teknolojiyle sunucu, teknik eleman ve altyapı gibi yatırımlara gerek olmaksızın online iletişim ve eğitim vermeyi kolaylaştırır. Örgün eğitimi tamamen online ya da hibrit olarak sürdürmenin yanı sıra online etütler düzenlemek, eğitmen-veli görüşmeleri yapmak için gerekli tüm özellikleri bir araya getirir. Üstelik sistem, okul ve kursların kendi web adresi ve logosu ile kişiselleştirilebilir.

Online okulunuz veya kursunuz Vedubox ile dakikalar içinde hazır!

İstediğiniz yerden istediğiniz zaman eğitim verin

Öğretmenler Vedubox Live ile öğrencilerine istedikleri zaman istedikleri yerden eğitim verebilir. Vedubox Live, video ve web konferans entegrasyonları ile kaliteli sanal sınıf ortamı sunar. Öğrenciler, eğitimlere istedikleri cihazdan katılabilir.

Öğrencilerinize online sınav ve test yapın.

Vedubox Exam, eğitimin vazgeçilmez bir parçası olan sınav ve testleri dijitale taşımak için tasarlandı. İstediğiniz sayıda farklı formatta soru hazırlamak ve bu soruları kullanarak gözetmen eşliğinde güvenli online sınavlar düzenlemek çok kolay.

Eğitiminizi ve içeriğinizi kolayca yönetin.

Vedubox LMS, online eğitimi daha etkili hale getirmek için eğitim ve içerik yönetimi özelliklerini bir araya getiriyor. Kullanıcı ve yöneticileri kolayca yönetin, rapor ve analizlerle eğitim hakkında düzenli bilgi edinin.

Courses@2x

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Eğitimde farkın öncüsü olun.

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!

Temel Özellikler

Eğitim kurumlarının verimliliğini artırmak için Vedubox uzaktan eğitim platformunun temel özelliklerine göz atın. Tüm bu süreçlerde 7/24 uzman destek ekibimizin size yardımcı olmaya hazır!

22@1x

Sanal Sınıf

Vedubox ile Canlı ders, webinar ve web/video konferans düzenleyin, öğrencileri canlı oturumlarda gruplara bölerek birlikte çalışmasını sağlayın. Yapılan etkinlikler, sisteme otomatik olarak kaydedilebilir ve tekrar tekrar seyredilebilir.

11@1x

Eğitim İçerik Yönetimi

Eğitimlere istenildiği kadar doküman, video, link, embed kod, test, Scorm (HTML5) ve etkileşimli video yükleyin. Eğitiminiz için bir öğrenme yolu hazırlayarak öğrencilerinize izleyecekleri rotayı gösterin ve yolu oyunlaştırma teknikleriyle daha eğlenceli hale getirin.

33@1x

Online Test ve Sınav

Boşluk doldurma, sıralama, çoktan seçmeli, yazılı, eşleştirme, doğru-yanlış gibi farklı formatlardaki sınırsız sayıda soru ile soru havuzları oluşturun. Bu soruları istediğiniz gibi kategorize ederek online test ve sınav hazırlayabilir ve güvenle uygulabilirsiniz.

22@1x

Raporlama ve Yönetim

Kullanıcılarınıza eğitmen, yönetici, öğrenci ve veli gibi roller atayın, sisteme istediğiniz sayıda kullanıcı ekleyerek ders ve içerik yönetimini tek sistemden yönetin. Üstelik kayıtlı öğrencilerin ilerlemesi, test ve sınav sonuçlarını otomatik olarak raporlayabilirsiniz.

22@1x

Video Ders Kütüphanesi

Eğitimi canlı derslerin ötesine taşıyın. Sisteme video dersler yükleyerek ilgili kullanıların erişimine açın. Videolarınızın içine sorular ekleyerek daha fazla etkileşim imkanı sağlayabilirsiniz. 
11@1x

Anket / Ödev / Duyuru

Öğrencileriniz için öğrenme sürecini Öğrenci Portalı pratik hale getirin. Sistem içerisinde anketler oluşturularak öğrencilerden geri bildirim alabilir, duyuru paylaşabilir ve ödev verebilirsiniz.
33@1x

Anket / Ödev / Duyuru

Online ve hibrit eğitimde eğitmen ve öğrencilerin birbiriyle iletişimde kalması çok önemli. Vedubox ile eğitmen ve öğrenciler arasında görüntülü görüşme düzenleyebilir ve anlık mesajlaşma ile sosyal etkileşimi sürdürebilir.
22@1x

Online Ödeme

Hazırladığınız eğitimlerle daha fazla kişiye ulaşmak için Vedubox’ın satış portalına göz atın. Sistem içerisinde İyzico ve PayPal kullanarak eğitim satışı yapın. Vedubox, ödemelerden komisyon almaz. E-Ticaret modülü hakkında daha fazla bilgi!

Vedubox Live ile yalnızca ihtiyacınız olan özellikleri kullanarak sistemi kişiselleştirin ve yalnızca kullandığınız özellikler için ödeme yapın.