zoom partner
Vedubox, Zoom’un ISV partneridir ve Zoom ile entegredir.Vedubox Entegrasyonu ile, Zoom randevularınızın, toplantılarınızın ve derslerinizin takvimini etkili bir şekilde belirleyin, Zoom kullanarak Öğrenme Yönetim Sistemi üzerinden canlı, senkronize eğitim verin, Zoom’a öğretim & öğrenme araçları ekleyin, Planlama, davet etme ve katılım süreçlerini kullanımı kolay bir yazılımda otomatik hale getirin. E-öğrenme ve canlı eğitim veya öğretimi buluşturan bir portal.
vime

Vedubox anında Vimeo’ya bağlanmanızı sağlar. Vedubox ile videolarınızı yükleyin, güncelleyin, silin ve yerleştirin. Video indirmeyi devre dışı bırakın ve koruyun.Kullanıcıların video ile ilerlemelerini takip edin. Daha etkileşimli ve ilgi çekici hale getirmek için Vedubox ile videoya soru ekleyin. Vedubox kullanıcıların Vimeo ile video oluşturmasını veya kaydetmesini de sağlar.

 

chimp

Vedubox, Mailchimps Mandrill aracılığıyla gelen kutusuna ulaşan hızlı e-postalar göndermenize olanak tanır.

twiliio

Vedubox, uluslararası gönderimler için Twilio aracılığıyla SMS göndermenize olanak sağlar.

netgsm png

Vedubox, Türkiye için Netgsm aracılığıyla SMS göndermenize olanak sağlar.

 

DRIVE

Vedubox, anında Google’a bağlanmanızı sağlar.

Vedubox ile belgelerinizi, görsellerinizi ve dosyalarınızı yükleyin, güncelleyin, silin ve yerleştirin.

Dosya indirmeyi devre dışı bırakın ve koruyun.

 

Kurulumu kolay, çok güvenli. 

Vedubox, Microsoft, Amazon ve Google gibi en büyük teknoloji şirketilerinin bulut servislerini kullanarak rakiplerinden farklılaşıyor.

PAYPAL

Vedubox, çevrimiçi ödeme çözümlerinde dünya lideri olarak görülen Paypal’ı kullanmanıza olanak sağlar. Paypal, kullanıcıların güvenli bir internet hesabı kullanarak öğeler için ödeme yapmasını sağlayan çevrimiçi bir finansal servistir.

Paypal’ı Vedubox’a bağlayarak 340 milyondan fazla Paypal hesabına sahip kullanıcıdan ve kredi kartları aracılığıyla daha fazla kullanıcıdan ödeme kabul edebilirsiniz.

Vedubox, ticaretçilerin kendi ülkelerindeki ve yurtdışındaki müşterilerinin çevrimiçi kredi kartı ödemelerini kabul etmelerini sağlayan bir elektronik ödeme sistemi (ödeme ağı) olan Stripe’ı kullanmanıza olanak sağlar. Çevrimiçi kurs satışlarınızda ödeme yöntemi olarak Stripe’ı Vedubox platformunuza entegre edebilirsiniz.

analytics

Google Analytics ziyaretçi trafiğini analiz etmenize ve kitlenizin ihtiyaçlarını bütünlüklü olarak görmenize yardımcı olur. Sayfa içi analiz ile insanların ne aradığını ve nelerden hoşlandığını öğrenin. Bu bilgileri kullanarak, maksimum etki için pazarlama ve site içeriğinizi uygun hale getirin.

fb pixel
Dönüşüm ölçümü, insanların Facebook reklamlarınızı gördükten sonra gerçekleştirdikleri eylemleri izlemenize olanak tanır. Bir Facebook pixel oluşturup bunu web sitenizin ödeme sayfası gibi dönüşümlerin gerçekleştiği sayfalara ekleyerek Facebook reklamlarınızın sonucunda kimlerin dönüşüm sağladığını görebilirsiniz.
insights 1

Kampanyalarınızı optimize etmenize, web sitenizin ziyaretçilerini yeniden hedeflemenize ve kitleniz hakkında daha çok bilgi edinmenize yardımcı olmak üzere web sitenizde kullanabileceğiniz bir kod parçacığıdır.  

ldap

Vedubox, Hafif Dizin Erişim Protokolünüze (LDAP) bağlanmanızı sağlar.

 

SSO LOGO

Vedubox, kullanıcılarınızın tek oturum açma (SSO) aracılığıyla Vedubox’a erişmelerini sağlar.  

WEBHOOKS

Webhook, bir etkinlik başlatıldığında, Vedubox sisteminizden diğer uygulamalara gerçek zamanlı olarak veri gönderir. Buradaki harika şey, sürekli sorgulama ihtiyacınız olmamasıdır.

 

API

Vedubox, sisteminiz üzerinden ayrıntılı kontrol ve back-end sistemlerinizle derin entegrasyonlar sağlamak için RESTful API’ye sahiptir. 

 

SMTP

Vedubox kendi e-posta sunucunuzu kullanmanıza izin verir. 

LMS’ten gelen e-posta mesajlarınız kurumunuzun e-posta alan adından geldiği için (training@mycompany.com), mesajın kurumunuzun kendi SMTP Sunucusu üzerinden iletilmesi ve gönderilmesi gerekir.