Vedubox, Zoom’un ISV partneridir ve Zoom ile entegredir.Vedubox Entegrasyonu ile, Zoom randevularınızın, toplantılarınızın ve derslerinizin takvimini etkili bir şekilde belirleyin, Zoom kullanarak Öğrenme Yönetim Sistemi üzerinden canlı, senkronize eğitim verin, Zoom’a öğretim & öğrenme araçları ekleyin, Planlama, davet etme ve katılım süreçlerini kullanımı kolay bir yazılımda otomatik hale getirin. E-öğrenme ve canlı eğitim veya öğretimi buluşturan bir portal.

Vedubox anında Vimeo’ya bağlanmanızı sağlar. Vedubox ile videolarınızı yükleyin, güncelleyin, silin ve yerleştirin. Video indirmeyi devre dışı bırakın ve koruyun.Kullanıcıların video ile ilerlemelerini takip edin. Daha etkileşimli ve ilgi çekici hale getirmek için Vedubox ile videoya soru ekleyin. Vedubox kullanıcıların Vimeo ile video oluşturmasını veya kaydetmesini de sağlar.

 

Vedubox, Mailchimps Mandrill aracılığıyla gelen kutusuna ulaşan hızlı e-postalar göndermenize olanak tanır.

Vedubox, uluslararası gönderimler için Twilio aracılığıyla SMS göndermenize olanak sağlar.

Vedubox, Türkiye için Netgsm aracılığıyla SMS göndermenize olanak sağlar.

 

Vedubox, anında Google’a bağlanmanızı sağlar.

Vedubox ile belgelerinizi, görsellerinizi ve dosyalarınızı yükleyin, güncelleyin, silin ve yerleştirin.

Dosya indirmeyi devre dışı bırakın ve koruyun.

 

Vedubox, çevrimiçi ödeme çözümlerinde dünya lideri olarak görülen Paypal’ı kullanmanıza olanak sağlar. Paypal, kullanıcıların güvenli bir internet hesabı kullanarak öğeler için ödeme yapmasını sağlayan çevrimiçi bir finansal servistir.

Paypal’ı Vedubox’a bağlayarak 340 milyondan fazla Paypal hesabına sahip kullanıcıdan ve kredi kartları aracılığıyla daha fazla kullanıcıdan ödeme kabul edebilirsiniz.

Vedubox, ticaretçilerin kendi ülkelerindeki ve yurtdışındaki müşterilerinin çevrimiçi kredi kartı ödemelerini kabul etmelerini sağlayan bir elektronik ödeme sistemi (ödeme ağı) olan 2Checkout’u kullanmanıza olanak sağlar. Çevrimiçi kursları satışlarınızda ödeme yöntemi olarak 2Checkout’u Vedubox platformunuza entegre edebilirsiniz.

Google Analytics ziyaretçi trafiğini analiz etmenize ve kitlenizin ve ihtiyaçlarını bütünlüklü olarak görmenize yardımcı olur. Sayfa içi analiz ile insanların ne aradığını ve nelerden hoşlandığını öğrenin. Bu bilgileri kullanarak, maksimum etki için pazarlama ve site içeriğinizi uygun hale getirin.

Dönüşüm ölçümü, insanların Facebook reklamlarınızı gördükten sonra gerçekleştirdikleri eylemleri izlemenize olanak tanır. Bir Facebook pixel oluşturup bunu web sitenizin ödeme sayfası gibi dönüşümlerin gerçekleştiği sayfalara ekleyerek Facebook reklamlarınızın sonucunda kimlerin dönüşüm sağladığını görebilirsiniz.

Kampanyalarınızı optimize etmenize, web sitenizin ziyaretçilerini yeniden hedeflemenize ve kitleniz hakkında daha çok bilgi edinmenize yardımcı olmak üzere web sitenizde kullanabileceğiniz bir kod parçacığıdır.  

Vedubox, Hafif Dizin Erişim Protokolünüze (LDAP) bağlanmanızı sağlar.

 

Vedubox, kullanıcılarınızın tek oturum açma (SSO) aracılığıyla Vedubox’a erişmelerini sağlar.  

Webhook, bir etkinlik başlatıldığında, Vedubox sisteminizden diğer uygulamalara gerçek zamanlı olarak veri gönderir. Buradaki harika şey, sürekli sorgulama ihtiyacınız olmamasıdır.

 

Vedubox, sisteminiz üzerinden ayrıntılı kontrol ve back-end sistemlerinizle derin entegrasyonlar sağlamak için RESTful API’ye sahiptir. 

 

Vedubox kendi e-posta sunucunuzu kullanmanıza izin verir. 

LMS’ten gelen e-posta mesajlarınız kurumunuzun e-posta alan adından geldiği için (training@mycompany.com), mesajın kurumunuzun kendi SMTP Sunucusu üzerinden iletilmesi ve gönderilmesi gerekir.