Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Raporuna Göre En İyi Eğitim Yönetim Yazılımlarından Biri Vedubox.

Dünyanın en ileri teknolojilerini Vedubox'a entegre kullanın.

Vedubox; Vimeo, Microsoft ve Google başta olmak üzere dünyanın en son teknoloji markalarıyla güçlerini birleştiriyor.

vedubox entegrasyonlar

Video Konferans

ms teams

MS Teams

Vedubox altyapısını kullanarak, MS Teams ile toplantılar gerçekleştirin. Toplantı ve video konferansa ek olarak Vedubox’ın diğer özelliklerinden de yararlanın.

Microsoft Teams’un sağladığı yüksek kaliteli ses ve video altyapısı ile istediğiniz yerden dilediğiniz aygıtla Vedubox sistemine bağlanarak toplantı düzenleyin.

webex

Cisco Webex

Hibrit ekipleri birbirine bağlamak için eş zamanlı tercüme, sezgisel kontroller, hareketli arayüz, canlı anket gibi birçok özelliğe sahip olan Cisco Webex’i Vedubox sistemi içerisinden kullanın.

Daha iyi bir toplantı deneyimine ek olarak Vedubox’ın eşsiz özelliklerinden de yararlanın.

SSO

ldap logo

LDAP

Vedubox, Hafif Dizin Erişim Protokolünüze (LDAP) bağlanmanızı sağlar.

sso logo1

SSO

Vedubox, kullanıcılarınızın tek oturum açma (SSO) aracılığıyla Vedubox’a erişmelerini sağlar.

Javascript Entegrasyonları

analytics icon

Google Analytics

Vedubox, çevrimiçi ödeme çözümlerinde dünya lideri olarak görülen Paypal’ı kullanmanıza olanak sağlar. Paypal, kullanıcıların güvenli bir internet hesabı kullanarak öğeler için ödeme yapmasını sağlayan çevrimiçi bir finansal servistir.

Paypal’ı Vedubox’a bağlayarak 340 milyondan fazla Paypal hesabına sahip kullanıcıdan ve kredi kartları aracılığıyla daha fazla kullanıcıdan ödeme kabul edebilirsiniz.

facebook pixels

Facebook Pixel

Dönüşüm ölçümü, insanların Facebook reklamlarınızı gördükten sonra gerçekleştirdikleri eylemleri izlemenize olanak tanır. Bir Facebook pixel oluşturup bunu web sitenizin ödeme sayfası gibi dönüşümlerin gerçekleştiği sayfalara ekleyerek Facebook reklamlarınızın sonucunda kimlerin dönüşüm sağladığını görebilirsiniz.

linkedin icon

Insights

Kampanyalarınızı optimize etmenize, web sitenizin ziyaretçilerini yeniden hedeflemenize ve kitleniz hakkında daha çok bilgi edinmenize yardımcı olmak üzere web sitenizde kullanabileceğiniz bir kod parçacığıdır.

e-Ticaret

paypal1

Paypal

Vedubox, çevrimiçi ödeme çözümlerinde dünya lideri olarak görülen Paypal’ı kullanmanıza olanak sağlar. Paypal, kullanıcıların güvenli bir internet hesabı kullanarak öğeler için ödeme yapmasını sağlayan çevrimiçi bir finansal servistir.

Paypal’ı Vedubox’a bağlayarak 340 milyondan fazla Paypal hesabına sahip kullanıcıdan ve kredi kartları aracılığıyla daha fazla kullanıcıdan ödeme kabul edebilirsiniz.

5efee009 1cf2 4a17 813f 80752f351a37 stripe

Stripe

Vedubox, ticaretçilerin kendi ülkelerindeki ve yurtdışındaki müşterilerinin çevrimiçi kredi kartı ödemelerini kabul etmelerini sağlayan bir elektronik ödeme sistemi (ödeme ağı) olan Stripe’ı kullanmanıza olanak sağlar. Çevrimiçi kurs satışlarınızda ödeme yöntemi olarak Stripe’ı Vedubox platformunuza entegre edebilirsiniz.

Cloud Depolama

15d2f6b5 c558 4eb6 943d 5ed802959009 google drive

Google Drive

Vedubox, anında Google’a bağlanmanızı sağlar.

Vedubox ile belgelerinizi, görsellerinizi ve dosyalarınızı yükleyin, güncelleyin, silin ve yerleştirin.

Dosya indirmeyi devre dışı bırakın ve koruyun.

vimeo site

Vimeo

Vedubox anında Vimeo’ya bağlanmanızı sağlar.

Vedubox ile videolarınızı yükleyin, güncelleyin, silin ve yerleştirin. Video indirmeyi devre dışı bırakın ve koruyun. Kullanıcıların video ile ilerlemelerini takip edin. Daha etkileşimli ve ilgi çekici hale getirmek için Vedubox ile videoya soru ekleyin.

Vedubox kullanıcıların Vimeo ile video oluşturmasını veya kaydetmesini de sağlar.

Özelleştirme Araçları

api logo
API

Vedubox, sisteminiz üzerinden ayrıntılı kontrol ve back-end sistemlerinizle derin entegrasyonlar sağlamak için RESTful API’ye sahiptir.

SMTP LOGO
SMTP

Vedubox kendi e-posta sunucunuzu kullanmanıza izin verir.

LMS’ten gelen e-posta mesajlarınız kurumunuzun e-posta alan adından geldiği için (training@mycompany.com), mesajın kurumunuzun kendi SMTP Sunucusu üzerinden iletilmesi ve gönderilmesi gerekir.

webhooks 1

Webhooks

Webhook, bir etkinlik başlatıldığında, Vedubox sisteminizden diğer uygulamalara gerçek zamanlı olarak veri gönderir. Buradaki harika şey, sürekli sorgulama ihtiyacınız olmamasıdır.

Sms - Email

22cc6398 6a58 4afd 9590 1396f5396b97 twilio

Twilio

Vedubox, uluslararası gönderimler için Twilio aracılığıyla SMS göndermenize olanak sağlar.
mailchimp site

Mailchimp

Vedubox, Mailchimps Mandrill aracılığıyla gelen kutusuna ulaşan hızlı e-postalar göndermenize olanak tanır.

netgsm

Netgsm

Vedubox, Türkiye için Netgsm aracılığıyla SMS göndermenize olanak sağlar.

Kurulumu kolay, çok güvenli. 

Vedubox, Microsoft, Amazon ve Google gibi en büyük teknoloji şirketilerinin bulut servislerini kullanarak rakiplerinden farklılaşıyor.