Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Raporuna Göre En İyi Eğitim Yönetim Yazılımlarından Biri Vedubox.

Bazı Referanslarımız

Farklı sektörlerden yüzlerce müşteri!
Şirketler, devlet kurumları, belediyeler, kurslar, dernekler, vakıflar, okullar, üniversiteler, girişimciler, öğretmenler ve eğitimciler
remax logo 1
alku 1
atac 12 1
13867 1
Jale tezer logo 1
sabanci uni logo 1
emniyet genel mudurlugu 1
unnamed 1
final okullari logo 1
Gurtan 1
indir 1
deha egitim kurumlari logo 1
jandarma sahil guvenlik akademisi logo 1
nato 1
numesys logo 1
Oti holding 1
idil muzik 1
ingiliz kultur kolej logo 1
2272129 810x458 1
saglik bakanligi 1
tigem 1
tog logo 1
logo 1 1
matfen logo 1
isemgo 1
fuzem 1
csb 1
hipp 1
logo 2 1
tuba 1
imo 1
gav 1
Tuik logo 1
TDB 1
aba 1
pdr 1
tcf 1
1521157650928 1
turkak 1
basin odasi logo 1 1

Başarı Hikayeleri

Videoyu oynat

RE/MAX Türkiye Başarı Hikayesi

Kullanıcı Görüşleri

Meral Etisoy GeyikçiMeral Etisoy Geyikçi
14:00 10 Aug 23
Vedubox, hem yerli hem güvenilir hem kaliteli. Harika bir ürün, süper bir ekip.
Bilgin Yazar Beyin geniş vizyonu ve akılcı gelişim stratejileri kurguluyor olması sebepli rakiplerinin çok önünde olan eşşiz yazılım.Girişimci ruha sahip düşük bütçeli öğretmenlerden kurumsal firmalara kadar uzanan geniş bir yelpazeye ayırt etmeksizin büyük bir özveri içinde ulaşıyor ve yardımcı oluyorlar.Başarılarının devamını dilerim.
Yuşa ÖçsoyYuşa Öçsoy
19:37 01 Jan 23
Çalışma ortamını dijital ortama taşımanın en güzel yolu
Muhammed Sefa BaşalmaMuhammed Sefa Başalma
14:21 01 Jan 23
ülker erçinülker erçin
13:00 28 Dec 22
Türkiye Güreş Federasyonu olarak Veduboxı eğitim ve seminer faaliyetlerimizde kullandık.Bu süreçte ve daha sonra birçok seminer, eğitimimizde ve online sınavlarımızda Vedubox platformunu kullandık. Online eğitim konusunda İhtiyaçlarımızı karşılayan ve teknik desteği çok kuvvetti olan bu platform dan verimli bir şekilde yararlandık.
Ferda kabakuşFerda kabakuş
13:44 23 Dec 22
Türkiye Güreş Federasyonu olarak Pandemi sürecinde uzaktan eğitim hizmeti sunan platform arayışımız sırasında Vedubox ile tanıştık. eğitim ve seminerlerde kullanmaya başladık.Çok da faydalı oldu. Teşekkür ederiz.
Türk Dişhekimleri Birliği olarak pandemi süreciyle birlikte Birliğimizde yaptığımız eğitimleri ve toplantıları online platforma taşıma kararı aldık. Bu arayışta Vedubox ile tanıştık. Vedubox ile yaptığımız toplantılarda ihtiyaçlarımızı belirleyerek hem online eğitimlerimizi hem de webinar toplantılarımızı planlayacağımız platformu bize sağladılar. 2022 yılında ise TDB Akademi'nin oluşturduğu Yapılandırılmış Modüler Eğitim Programını Vedubox ile hayata geçirmeye karar verdik. Bu sayede birçok dişhekimini, özellikle 2019-2022 yıllarında mezun olan dişhekimlerini, desteklemek ve geliştirmek amaçlı platform üzerinden dişhekimi kayıtlarımızı alıp eğitimlere başladık. Zaman ve mekan sınırlaması olmadan eğitimlere devam edebilmemize destek sağlayan Vedubox ailesine teşekkür ederiz.
Ünlem SigortaÜnlem Sigorta
12:22 14 Dec 22
Ünlem sigorta olarak yaklaşık 4 yıldır, online eğitim, video konferans, sınav modülü ile çalışmaktayız. Türkiye'nin birçok ilinde bulunan çalışanlarımızın tüm eğitim süreçlerini rahatlıkla yönetebildiğimiz bir platform. Ayrıca teknik ekip çok ilgili ve hızlı. Tüm kurumsal firmalara tavsiye ederiz.
Murat ÜstgüneyMurat Üstgüney
12:18 14 Dec 22
Türkiye Güreş Federasyonu olarak Pandemi sürecinde uzaktan eğitim hizmeti sunan platform arayışımız sırasında Vedubox ile tanıştık. Veduboxı eğitim ve seminer faaliyetlerimizde kullanmaya başladık.Bu süreçte ve daha sonra birçok seminer, eğitimimizde ve online sınavlarımızda Vedubox platformunu kullandık. Online eğitim konusunda İhtiyaçlarımızı karşılayan ve teknik desteği çok kuvvetti olan bu platform dan verimli bir şekilde yararlandık.
js_loader