Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Raporuna Göre En İyi Eğitim Yönetim Yazılımlarından Biri Vedubox.

Başarı Hikayeleri

100’ün üzerinde ülkede bulunan global gayrimenkul firması RE/MAX’in Türkiye’deki master franchise markası olan RE/MAX Türkiye, gayrimenkul alım satımında aracılık hizmetleri veriyor. Türkiye’nin 55 şehrinde hizmet veren emlak firması RE/MAX Türkiye, çalışanlarına düzenli olarak verdiği çeşitli eğitimlerle çalışanların bilgi birikimini artırıyor.

Vedubox’ın sunduğu çözümler

Vedubox, RE/MAX Türkiye için temsilcileriyle iletişimde pratik yollar sağlaması ve eğitim sürecini kolaylaştırıcı özellikleri sayesinde karşılaşılan birçok problemi ortadan kaldırmayı başardı. 

RE/MAX Türkiye, teknik altyapı aksaklıkları, modüllerin doğru çalışmasında yaşanan zorluklar ve teknik desteğe erişim sıkıntıları gibi sorunların tümünü ortadan kaldıran bir sistem olan Vedubox kullanımına başlayarak eğitim sürecini daha etkili, verimli ve kullanışlı bir hale getirdi.

Örnek vermek gerekirse YouTube’a eğitim için yüklenen videoların takibini eskiden manuel olarak yapıyordu. Vedubox sisteminin kullanılmaya başlanması ile birlikte manuel olarak zaman ve emek kaybına neden olan işler otomatik olarak yapılmaya başlandı.

Videoyu oynat
Ünlem Sigorta Başarı Hikayesi

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!