Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

sirket

Şirket

Şirket eğitimlerinizi, tüm çalışanlarınız için dijitale taşıyın. Farklı tema ve amaçlarla çok sayıda çalışana kolayca ulaşın. Daha düşük bütçeyle etkili ve sürekli online eğitim verin. Vedubox’ın işe alım süreçlerini ve mevcut çalışanların gelişimini nasıl desteklediğini keşfedin.

Vedubox ile şirket eğitimlerinizi dijitale taşıyın.

22@1x

Kursunuzu dakikalar içinde oluşturun.

Çok sayıda çalışan için kurumunuza için kişiselleştirilmiş online kursunuzu hemen oluşturun. Vedubox ile mevcut eğitim içeriğinizi sisteme yükleyin ya da yeni içerik üretin. Kullanıcıları kaydedin ve kurumsal şirket çalışanlarına online eğitim vermeye dakikalar içinde başlayın.
11@1x

Tüm eğitimlerinizi bir araya getirin.

Çok sayıda platform, uygulama ve e-posta trafiği ile uğraşmayın. Tüm eğitim kaynaklarınızı organize edin ve tek platformda bir araya getirin. Kategorize ettiğiniz eğitimleri istediğiniz zaman ilgili çalışanların kullanımına açın, online kurumsal eğitimi sadeleştirin.

33@1x

Çalışanların gelişimini takip edin.

Çalışanların eğitime katılımını, tamamladıkları dersleri ve ödevleri, başarı ve ilerleme durumlarını kolayca raporlayın. Raporlama ve analiz modülü ile her bir kullanıcıyı kolayca takip edin. Dilerseniz başarılı çalışanlarınıza sertifika vererek onları teşvik edin.
33@1x

Kolay kullanım, kolay erişim sağlayın.

Tüm kurumsal çalışanlarınızın hızla öğrenebileceği kullanıcı dostu arayüzü ile online kurumsal eğitim vermeye başlayın. Çalışanlarınızın farklı cihazlardan diledikleri zaman erişebilecekleri içeriklerle eğitimi iş akışlarıyla uyumlu hale getirmelerini destekleyin.

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!