Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

Vedubox Live

Ekibinizin online eğitim sürecini kolayca planlayın ve takip edin.

Ekibinizin canlı eğitim planlamasını yapın; katılımcıları SMS ve e-posta bildirimleri ile otomatik olarak haberdar edin. Canlı eğitim kayıtlarını tutun ve tüm süreci raporlayın.

Vedubox Live’ın öne çıkan özellikleri

Yönetici Özellikleri

Süreç Yönetimi

Eğitimlerinizi Dinamik Canlı Eğitim Takvimi ile kolayca organize edin. Takvim ekranını kullanarak canlı eğitim oluşturun, eğitimlere direkt kayıt imkanı sunun ve otomatik yoklama alın.

Kolay Katılım

Vedubox Live’ı kullandığınızda katılım için manuel olarak link iletmeniz gerekmez. Katılım linki, kayıt olanlarla otomatik olarak paylaşılır veya kullanıcılar sisteme entegre takvimdeki linki tıklayarak oturuma katılabilir.

Kişiselleştirilebilir Sistem

Vedubox Live’ı seçeceğiniz bir video konferans sistemi ile kullanın. Online sınav yapmak için Vedubox Live ile Vedubox Exam’in güçlerini birleştirin.

Online eğitim için ihtiyacınız olan özellikler hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçin.

vedubox live 1

Vedubox Toplantı ve Sanal Sınıf Özellikleri Nelerdir?

mobil uyums

Sistem Entegrasyonları

Vedubox, dünyanın en son teknoloji ürünleriyle güçlerini birleştiriyor. Vedubox Live ile canlı eğitimleriniz için kullanıcılarınıza e-mail ve SMS bildirimleri gönderin.

Mobil Uyum

Vedubox Live, farklı cihazlarda kullanılabilir. Böylece katılımcılarınız bilgisayar başında olmasa bile kaliteden ödün vermeden eğitime katılabilir ve diğer özelliklere kolayca erişebilir.

Vedubox Live için ihtiyacınız olan özellikler hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçin.

Eğitim ve İçerik Yönetimi Özellikleri

canli

Canlı Eğitim ve Toplantı

Vedubox Live ile seçeceğiniz bir video konferans altyapısını sistem içerisinde kullanarak canlı eğitim planlayabilirsiniz. Vedubox Live ile canlı eğitim, atölye ve toplantılarınızı sistemli bir şekilde takip edebilirsiniz. 

tekrar

Tekrar İzle

Gerçekleştirdiğiniz online oturumların ve eğitimlerin tekrar izlenmesine izin vermek için Tekrar İzle bölümüne ya da eğitimin içine otomatik olarak kaydedin. Böylece kendi hızında öğrenmeyi ve bilgilerin pekiştirilmesini kolaylaştırın.

personel maliyeti

Raporlama ve Analiz

Katılımcıların katıldıkları canlı etkinlikleri ve sistemdeki kaynakları ne kadar aktif kullandıklarını kolayca takip edin. Yoklama Raporu ile katılımı otomatik olarak raporlayın ve analiz edin.

internet maliyet

Online Sınav ve Test

Vedubox Live’a opsiyonel olarak entegre sunulabilen online Sınav ve Test modülü ile gözetmen eşliğinde güvenli sınavlar gerçekleştirin. Sınavları hazırlamak için farklı formatlarda dokümanlar ve soru tipleri kullanın. Sınav sonuçlarını otomatik olarak raporlayın.

11@1x

Etkileşim

Canlı Anket modülleri ile toplantıları ve eğitimleri daha interaktif hale getirin. Video eğitimleriniz için interaktif video içine soru ekleyin ya da canlı derslerde interaktif akıllı tahta ile katılımcıların katılımını sağlayın.

Vedubox Live ile yalnızca ihtiyacınız olan özellikleri kullanarak sistemi kişiselleştirin ve yalnızca kullandığınız özellikler için ödeme yapın.

S.S.S

Vedubox’ın canlı eğitim takvimi üzerinden planlamak istediğiniz eğitimi veya toplantıyı seçin; gerekli bilgilerinizi girin, takvime ekleyin ve eğitim/toplantınızı oluşturun.

Vedubox Live video konferans sistemleri ile entegre olarak çalışır. Seçeceğiniz web konferans altyapısı Vedubox Live üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm eğitimler ve toplantılar için otomatik olarak geçerli olacaktır.

Canlı eğitim sistemi, online toplantı, etkinlik ve webinarlarınıza ek özellikler katar. Video konferans sistemi ile kurumsal eğitim planlamalarınızı yapabilir, SMS ve e-mail ile bilgilendirmeleri gönderebilir, gerçekleştirdiğiniz eğitimleri ve etkinlikleri tekrar izlenmesi için otomatik arşivleyebilirsiniz.

Video konferans sistemi altyapıları ile tam entegrasyon olduğu için link dağıtmaya gerek kalmadan canlı yayınlarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca yayın şifresini bekleme odası güvenlik ayarlarından ayarlayabilir; yayına katılan kişilerin ayrıntılı mail IP bilgilerine katılımcı raporlarından erişebilirsiniz.

Video konferans altyapınız için aldığınız lisans adedi kadar yayın yapabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama bulunmaz.

Tam entegre sistem ile istediğiniz yayınlar otomatik olarak ‘tekrar izle’ye kaydedilir. Eğitim ve toplantılara kayıtlı kullanıcılar diledikleri zaman kayıtlara erişip izleyebilirler.