Vedubox LMS

Online eğitim yönetimi ve içerik yönetimini bir araya getirin.

Online eğitimi daha etkili hale getirmek için Vedubox LMS, eğitim ve içerik yönetimi özelliklerini bir arada sunuyor. 

Yönetici Özellikleri

surec-yonetimi

Canlı Ders

Vedubox LMS’in online Canlı Ders modülü için Zoom veya MS Teams altyapısından istediğinizi kullanın. Sistemi terk etmeden gerçekleştirebileceğiniz canlı dersler sırasında Vedubox’ın gelişmiş özellikleriyle Zoom veya MS Teams’i online eğitim için zenginleştirin.

klay-katılım

Öğrenme Yolu

Anlık öğrenmeyi destekleyen sistemde, Öğrenme Yolu oluşturarak kullanıcılarınız için eğitimin verimi artırın ve belirli bir konuda uzmanlaşmalarını destekleyin. 

kisisel

Tekrar İzle

Gerçekleştirdiğiniz online oturumların ve eğitimlerin tekrar izlenmesine izin vermek için Tekrar İzle bölümüne ya da eğitimin içine otomatik olarak kaydedin. Böylece kendi hızında öğrenmeyi ve bilgilerin pekiştirilmesini kolaylaştırın.

kisisel

Online Sınav ve Test

Vedubox LMS’e gelişmiş online Sınav ve Test modülü entegre edilebilir. Online konferans özelliği sayesinde gözetmen eşliğinde gerçekleştirilebilen sınavlarda farklı formatlarda dokümanlar ve soru tipleri kullanılabilir. Üstelik sınav sonuçları otomatik olarak raporlanır.

Vedubox LMS’in öne çıkan özellikleri

Kullanıcı Yönetimi

Vedubox LMS kullanıcıları kategorize edin ve katılımcı grupları oluşturun. Eğitmen, kullanıcı, veli ve yönetici için farklı özellikleri aktif hale getirin. Eğitim içeriklerinizi yalnızca ilgili kullanıcılarla paylaşın.

İçerik Yönetimi

Bulut tabanlı online kütüphane ile farklı formatlardaki kaynakları kolayca erişime açın. İnteraktif video, PDF, MS Word gibi farklı formatlarda doküman ve tekrar izlemek için kaydettiğiniz canlı eğitimleri tek sistem üzerinden kullanıcılarınızla paylaşın. 

Süreç Yönetimi

Eğitimlerinizi Dinamik Canlı Eğitim Takvimi ile kolayca organize edin. Takvim ekranını kullanarak eğitim oluşturun, etkinliklere direkt kayıt imkanı sunun ve otomatik yoklama alın. Katılımcıları kaydetmek ve onları davet etmek için ekstra zaman harcamayın.

Raporlama ve Analiz

Eğitim boyunca kullanıcıların gelişimini detaylı eğitim raporlarıyla takip edin. Katılımcıların katıldıkları canlı etkinlikleri ve sistemdeki kaynakları ne kadar aktif kullandıklarını kolayca takip edin. Yoklama Raporu ile katılımı otomatik olarak raporlayın ve analiz edin.

Online sınav için ihtiyacınız olan özellikler hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçin.

Vedubox Live ile yalnızca ihtiyacınız olan özellikleri kullanarak sistemi kişiselleştirin ve yalnızca kullandığınız özellikler için ödeme yapın.