ezgif 3 07e194012d75

Vedubox Premium

Vedubox Premium ile online eğitim ve uzaktan çalışma için ihtiyacınız olan her şey bir arada.

Online akademiniz ve uzaktan çalışma süreçleriniz için gerekli tüm özellikler Vedubox Premium ile tek platformda bir araya geliyor. Zoom ve MS Teams’e online eğitim özellikleri ekleyerek güçlendiren Vedubox Premium ile süreç yönetimi ve içerik yönetimini kolaylaştırın. 

Group 416

Online toplantı, online eğitim ve webinar organizasyonlarınız için tek platform kullanın. Canlı Anket, Etkinlik Yönetimi ve Raporlama modülleri ile daha interaktif bir deneyim sunun ve hem yönetici hem kullanıcı için katılım, etkileşim ve analiz süreçlerini sadeleştirin. 

Anlık öğrenmeyi destekleyen sistemde, öğrenme yolu oluşturarak kullanıcılarınız için eğitimi daha verimli hale getirin. Eğitimlerinizde oyunlaştırma tekniğini kullanarak kullanıcıların aktif katılımı sağlarken onları motive edin. Soru-cevap ve eğitim içi anketlerle etkileşimi daha da artırın. Çalışma grupları oluşturarak eğitim alan kişilerin birlikte çalışmasını destekleyin. 

Online sınav düzenlemek için farklı formatlardaki sorularla oluşturduğunuz soru havuzunu kullanarak test, quiz ve sınav yapın. Detaylı sınav raporları ile vakit kaybetmeden sınavları değerlendirin. Eğitim boyunca kullanıcıların gelişimini detaylı eğitim raporlarıyla takip edin, başarılı kullanıcılarınıza sertifika verin. 

Tüm online eğitim özelliklerini bir araya getiren Vedubox Premium ile online ve hibrit eğitimlerinizi güçlendirmek çok kolay!

Vedubox Premium ile yalnızca ihtiyacınız olan özellikleri kullanarak sistemi kişiselleştirin ve yalnızca kullandığınız özellikler için ödeme yapın.