Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

ezgif 3 07e194012d75

Vedubox Premium

Vedubox Premium ile online eğitim ve uzaktan çalışma için ihtiyacınız olan her şey bir arada.

Online akademiniz ve uzaktan çalışma süreçleriniz için gerekli tüm özellikler Vedubox Premium ile tek platformda!

Premium’da bir araya gelen üç temel Vedubox ürünü hakkında daha fazla bilgi edinin.

path 721 1@1x

Vedubox Live

Vedubox Live; online eğitim planınıza dair tüm adımları takip edebileceğiniz bir sistem ve ekstra özellikleri bir arada sunuyor.

path 721 1@1x

Vedubox LMS

Online eğitimi daha etkili hale getirmek için Vedubox LMS, eğitim ve içerik yönetimi özelliklerini bir arada sunuyor.
path 721 1@1x

Vedubox Exam

Vedubox Exam, farklı formatlarda soruları interaktif teknolojilerle bir araya getirerek güvenli online sınav düzenlemesini sağlıyor.

Vedubox Premium'un öne çıkan özellikleri

Yönetici Özellikleri

Kullanıcı Yönetimi

Vedubox Premium ile kullanıcıları kategorize ederek istediğiniz sayıda gruplar oluşturun. Eğitmen, kullanıcı ve yönetici için farklı özellikleri aktif hale getirin. Eğitim içeriklerinizi yalnızca ilgili kullanıcılarla ve gruplarla kolayca paylaşın.

İçerik Yönetimi

Vedubox Premium ile gerçekleştirdiğiniz online oturumların ve eğitimlerin tekrar izlenmesine izin vermek için Tekrar İzle bölümüne otomatik olarak kaydedin. Bulut tabanlı kütüphaneye ekleyeceğiniz farklı formatlardaki kaynaklarla kullanıcıların daha fazla bilgiye kolayca erişmesini sağlayın.

Süreç Yönetimi

Online eğitim süreçlerinizin organizasyonu için tek platform kullanın. Eğitimlerinizi Dinamik Canlı Eğitim Takvimi ile kolayca organize edin. Canlı eğitimleriniz için kullanıcılarınıza e-mail ve SMS bildirimleri gönderin. Yoklama Raporu ile katılımı takip edin.

premium ss
premium1

Raporlama ve Analiz

Eğitim boyunca kullanıcıların gelişimini detaylı eğitim raporlarıyla takip edin. Katılımcıların katıldıkları canlı eğitimleri ve sistemdeki kaynakları ne kadar aktif kullandıklarını kolayca takip edin. Yoklama Raporu ile katılımı otomatik olarak raporlayın ve analiz edin.

Mobil Uyum

Vedubox Premium’a masaüstü ve mobil cihazlardan erişilebilir. Böylece katılımcılarınız bilgisayar başında olmasa bile eğitimlere ve toplantılara katılabilir. Sistemde erişime açtığınız diğer özellikleri kolayca kullanabilir.

Eğitim ve İçerik Yönetimi Özellikleri

canli

Online Eğitim

Video konferans yazılımlarına online eğitim özellikleri ekleyerek güçlendiren Vedubox Premium ile sanal sınıf oluşturun. Canlı eğitimlerinizi sisteme otomatik olarak kaydederek katılımcıların istedikleri zaman tekrar etmesini sağlayın.

farkli soru

Online Sınav

Online sınav düzenlemek için farklı formatlardaki sorularla oluşturduğunuz soru havuzunu kullanarak test, quiz ve sınav yapın. Detaylı sınav raporları ile vakit kaybetmeden sınavları değerlendirin. Eğitim boyunca kullanıcıların gelişimini detaylı eğitim raporlarıyla takip edin.

oyunlastirma

Oyunlaştırma

Eğitimde oyunlaştırma teknikleriyle katılımcıların eğitimi tamamlamasını teşvik edin. Ödev ve görevleri tamamladıkları zaman onlara puan verdiğiniz bir Öğrenme Yolu hazırlayın. Belli aşamaları geçtiklerinde onları ödüllerle motive edin.

ekran paylas

Etkileşim

Kullanıcılar birbirleriyle ya da eğitmenle mesajlaşmalarını kolaylaştırın. Soru-cevap ve eğitim içi canlı anketlerle etkileşimi daha da artırın. Çalışma grupları oluşturarak eğitim alan kişilerin birlikte çalışmasını destekleyin.

tekrar

İnteraktif Teknolojiler

Vedubox Premium ile interaktif öğrenme teknolojilerine tek çatı altında erişin. İnteraktif videolara sorular ekleyin ya da canlı eğitimleriniz için interaktif akıllı tahtadan faydalanın. 

online sertifika

Online Sertifika

Oyunlarda, öğrenme yolunda ya da sınavlarda başarı gösteren ya da eğitimi tamamlayan katılımcılarınıza online sertifika verin. Özel tasarım sertifikalar kullanabilir ya da sistemin sunduğu sertifikaları seçebilirsiniz.

Vedubox Premium ile Eğitim Yönetim Sistemi (LMS), Live ve Exam Ürünlerinin Güçlerini birleştirin!