Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

E-Öğrenme (E-Learning) endüstrisi gün geçtikçe gelişen ve büyüyen bir pazar payına sahip. Çevrimiçi öğrenme; farklı araç ve metodolojiler ile güçleniyor ve sektör ilgilileri bu konularda bilgi sahibi olabilmek için ciddi bir çaba sarf ediyor.

Dünya çapında çok ses getiren e-Öğrenme konferanslarını sizin için derledik.

GESS Dubai

GESS Dubai

15 yıldan fazla süredir düzenlenmekte olan Gess Dubai, uluslararası eğitim çözümlerine ışık tutarken, bir yandan da ”Yeni ve gelişen teknolojiler, eğitim sektörüne nasıl verimli bir şekilde entegre edilebilir?” sorusunu cevaplamaya çalışarak eğitim endüstrisi için bir mihenk taşı haline gelmiştir. Dünyanın pek çok ülkesinden GESS Dubai’yi ziyaret eden katılımcılar, profesyonel konuşmacılarla bağlantılar kurarken aynı zamanda seminerler, canlı vaka çalışmaları, atölye çalışmaları ve panel tartışmaları içeren ücretsiz pek çok etkinlikte de yer alabilirler. Tüm bu kapsamlı etkinliklerle birlikte görkemli bir ödül törenine de sahip olan GESS Dubai konferansına her yıl Vedubox ailesi olarak biz de katılmaktayız.

Bett Show

Bett Show

Dünyanın en büyük eğitim teknolojileri etkinliklerinden biri olan Bett, her yıl Bett Asia, Bett UK ve Bett Brazil olarak ”Geleceği yaratın” ana teması altında farklı alt temalarla düzenlenmektedir. Fuar uluslararası alanda tanınmış pek çok teknoloji firmasını, en yeni ve etkili ürün sergileyen EdTech sağlayıcılarını, eğitim kuruluşlarını ve öğrencileri bir araya getirerek birçok eğitim zorluğuna ve bütçelerine çözüm sağlamalarına yardımcı oluyor. 

Bett 2023 için yeni, teknoloji destekli bir toplantı programı olan Connect @ Bett’ i kullanarak binlerce eğitim alıcısını 500 den fazla eğitim sağlayıcı ile bir araya getirmeyi planlıyor. 2023 yılında Excel London’da gerçekleşen etkinlikte, Vedubox olarak biz de yerimizi aldık.

Edutech Asia

Edutech Asia

Edutech Asia bugünün eğitimcilerinin zihnindeki önemli konuları kapsayan, 350’den fazla ilham verici konuşmacının yer aldığı bir etkinlik.Dijital strateji, yaratıcı yapay zeka, öğretmen eğitimi, dijital öğrenme için pedagoji, sürdürülebilirlik, siber güvenlik gibi pekçok konuda konuşma ve konferanslara ev sahiplii yapan etkinlik fuar ve networking imkanı da sağlıyor. 2023 yılında Singapur’da gerçekleşen etkinlikte Vedubox ekibi de yerini aldı. 

Learning Technologies London​

Learning Technologies London

Learning Technologies London, iş yerinde öğrenmeyi destekleyen teknolojilere  adanmış dünyanın en büyük konferansıdır. 2023 yılında 24. kez gerçekleşen konferans, hem öğrenme teknolojilerinin en yeni kullanımlarını hem de en iyi kuruluşların başarılı öğrenme stratejileri oluşturmak için kullandıkları en son yöntemleri öğrenmek için harika bir fırsat. 2023 yılında 3-4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen etkinliğe Vedubox olarak bizler de katılım sağladık.

LTE Learning and Teaching Expo

LTE Learning and Teaching Expo

Her yıl ev sahipliği Hong Kong tarafından gerçekleşen Learning and Teaching Expo 2023 ‘de  14. yılına giriyor. Hong Kong, Çin ve her gün daha da büyüyen Asya Pasifik tarafından desteklenen fuar hem kurumlar ve hükümetler hem de uluslararası pek çok eğitimci ve öğrenciyi eğitimdeki son gelişmelerle buluşturuyor. Eğitim tedarikçileri  fuar sayesinde katılımcılara ürün ve hizmetlerini kolayca aktarabiliyor. Eğitim teknolojileri hakkındaki sorular yüzyüze olarak cevaplandırılabiliyor. Fuar bu yıl da ziyaretçilerin en son gelişmeleri keşfetmeleri ve kaynak göstermeleri için bir platform sağlamaya devam edecek.

Edtech World Forum

Edtech World Forum

Edtech World Forum, eğitim teknolojileri sektöründe önemli bir etkinliktir. Her yıl düzenlenen bu forum, eğitim teknolojileri, e-öğrenme, LMS ve dijital öğrenme alanlarında uzmanları bir araya getirir. Sektördeki yenilikleri ve gelecekteki eğilimleri tartışmak, katılımcılara güncel bilgiler sunmak amacıyla düzenlenen bu etkinlik, eğitimde teknoloji kullanımı konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi olmak isteyen profesyoneller için önemli bir platformdur. Edtech World Forum, eğitim sektöründeki lider isimleri bir araya getirerek, katılımcılara ilham verici konuşmalar, interaktif oturumlar ve yeni projeler hakkında bilgi alma fırsatı sunar.

Devlearn

Devlearn

DevLearn Konferansı ve Fuarı, öğrenme dünyasındaki yenilikleri ve geleceği keşfetmek için ideal bir yerdir. Öğrenme ve geliştirme araçları ve teknolojileri sürekli olarak değişiyor. Yeni teknolojileri o alandaki uzmanlardan öğrenmek ve e-learning endüstrisinin nereye gittiğini görmek için Devlearn ideal bir etkninlik. Kuzey Amerika’nın en büyük öğrenme teknolojisi etkinliği olan DevLearn Las Vegas’ta gerçekleşmekte. Bu etkinlikte bir araya gelen topluluk öğrenmeyi geliştirmek, her zaman  ileri taşımak için teknolojiyi kullanmaya tutkulu bir öğrenme profesyonelleri grubudur.

E Learning Expo Paris

E-Learning Expo Paris

Fransa’daki ilk e-Öğrenim ticaret fuarı ve Avrupa’da bir lider olan e-Learning Expo Paris Fuarı, son on yıldır uygun bir şekilde “e-learning” olarak anılan çok çeşitli içerik, yazılım araçları, hizmetler ve yenilikler sunan şirketler ve tedarikçileri bir araya getiren bir fuar olmuştur. Binlerce ziyaretçisi için en iyiyi bulmalarını amaçlayan fuar; katılımcı sayısı, temsil gücü ve desteklenen projelerin kalitesi bakımından tüm dünya tarafından ilgi çekmektedir.

Didac India

Didac India

Hindistan’ da gerçekleştirilen Didac India eğitim kaynakları ve teknolojik tabanlı ürünler ve çözümleri konusunda bölgesindeki en yetkin etkinliktir. Dünyanın farklı yerlerinden gelen eğitimciler ve profesyoneller hızlı satışlar yaparak canlı demolar sunabilir, marka birlikleri yaratabilir. Yeni startup şirketler ürün ve hizmetlerini piyasaya tanıtabilir ve mevcut ağlarını geliştirebilirler. Didac India 2023, daha çeşitli EdTech ürünleri ve çözümleri eklemeye odaklanan, genişleme ve gelişme kararlılığı ile  Hindistan eğitim sektöründe sürekli olarak yeni ölçütler oluşturmaya hazırlanıyor.

ATD International

ATD International

Öğrenme ve gelişim profesyonellerinin ilgilisi olduğu ATD International alanlarında uzman konuşmacıları ile düşünce liderliği ve benzeri görülmemiş ağ oluşturma ve işbirliği fırsatları sağlama konusunda oldukça ses getiren bir fuardır. 80’den fazla ülkeden 13.000’den fazla ziyaretçi; yenilikler, çağın trendleri ve en iyi uygulamalar hakkında bilgi edinmek, eğitim ve gelişim alıcılarına yenilikleri keşfetmede yardımcı olmak ayrıca katılımcıların meslektaşlarıyla fikirlerini paylaşmak için fuar buluşma noktası sağlıyor.