Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

STK

Kısıtlı bütçe ile çok sayıda kişiye eğitim vermeniz gerekiyorsa, tüm online eğitim özellikleri bir araya getiren Vedubox tam size göre. Hiçbir detaydan ödün vermeden daha düşük bütçeyle daha etkili eğitim vermek için STK eğitimlerinizi dijitale taşıyın.

Vedubox ile daha düşük bütçeyle etkili eğitim verin.

22@1x

Kursunuzu dakikalar içinde oluşturun.

Farklı rollerde bulunan çok sayıda üyeniz için online kursunuzu hemen oluşturun. Vedubox ile mevcut eğitim içeriğinizi sisteme yükleyin ya da yeni içerik üretin. Kullanıcıları kaydedin ve STK çalışanlarına ya da üyelerine online eğitim vermeye dakikalar içinde başlayın.
11@1x

Tüm eğitimlerinizi bir araya getirin.

Çok sayıda platform, uygulama ve e-posta trafiği ile vakit kaybetmek yerine tüm eğitim kaynaklarınızı farklı dilleri destekleyen tek platformda bir araya getirin. Kategorize ettiğiniz eğitimleri yalnızca ilgili kişilerin kullanımına açın, online eğitimi sadeleştirerek zaman kazanın.
33@1x

Kullanıcıların gelişimini takip edin.

Kullanıcıların eğitime katılımını, tamamladıkları dersleri ve ödevleri, başarı ve ilerleme durumlarını kolayca raporlayın. Raporlama ve analiz modülü ile her bir kullanıcıyı kolayca takip edin. Dilerseniz başarılı kullanıcılarınıza sertifika vererek onları teşvik edin.
22@1x

Kolay kullanım, kolay erişim sağlayın.

Teknik donanıma sahip olmayan kullanıcılarınızın hızla öğrenebileceği kullanıcı dostu arayüzü ile online eğitim vermeye başlayın. Kullanıcılarınızın farklı cihazlardan diledikleri zaman erişebilecekleri içeriklerle eğitimi sürekli hale getirin.

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!