Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

kongre salonu

Online Kongre ve Seminer

Online kongre ve seminerleriniz için tüm süreci tek bir çatı altında bir araya getirin. Katılımcıların etkinliğe dair bilgi almalarını, kayıt olmalarını ve iletişime geçmelerini kolaylaştırın. Vedubox’ın online kongre ve seminerlerinizi nasıl desteklediğini keşfedin.

Vedubox ile online kongre ve seminer süreçlerinizi kolaylaştırın.

22@1x

Hesabınızı dakikalar içinde oluşturun.

Çok sayıda katılımcının kolayca erişebileceği hesabınızı hemen oluşturun. Vedubox ile online kongre ve seminer bilgilerinizi sisteme kolayca yükleyin. Kullanıcıları kaydedin ya da kendilerini kaydetmelerini sağlayın ve katılımcı sayınızı artırın.

11@1x

Etkinlik içeriğine dair bilgi paylaşın.

Etkinliğinizi destekleyen farklı formatlardaki kaynakları sisteme yükleyin ve ilgili kullanıcıların erişimine açın. Konuşmacılarınızı tanıtın. Etkinlik sonrasında etkileşimde kalmaya devam etmek için etkinlik sonrası raporlarınızı sunun.
33@1x

Katılımcı davranışını takip edin.

Online etkinliğinize katılan kişilerin en çok katıldıkları oturumları takip edin. İnteraktif ögelerle zenginleştirdiğiniz etkinliğinizde en çok etkileşim aldığınız anları raporlayın. Sonraki online kongre ve seminerlerinizde kullanmak için gerçek kullanıcı davranışlarına erişin.
22@1x

Kolay kullanım, kolay erişim sağlayın.

Tüm katılımcıların hızla öğrenebileceği kullanıcı dostu arayüzü ile online kongre ve seminerler vermeye başlayın. Farklı cihazlardan diledikleri zaman erişebilecekleri içeriklerle etkinliğinizi çok daha etkili hale getirmenin yollarını keşfedin.

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!