Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

Toplum Gönüllüleri Vakfı Başarı Hikayesi

Toplum Gönüllüleri Vakfı Online Eğitim Süreçlerini Vedubox ile İyileştiriyor

Pandemi sebebiyle üniversitelerin kapanmasının ardından çözüm arayışına giren TOG ile, kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında gönüllü destek verebileceği sivil toplum kuruluşu arayışı içinde bulunan Vedubox’ın yolları kesişiyor. Bu zorlu dönemde işbirliği başlıyor ve vakıf, gençlere erişmek için online eğitimler, webinarlar, atölyeler gerçekleştirmek adına Vedubox’ın hepsi bir arada online platformunu kullanmaya başlıyor. 

Kurumlar, kurslar, sivil toplum kuruluşları ve daha birçok alanda güçlü referanslara sahip olan Vedubox, topluma hizmet eden ve gençlere değer katan Toplum Gönüllüleri Vakfı’na fayda sağlamak için yola çıkıyor. 

tog vedubox 1
Hepsi Bir Arada

Online Eğitim, Toplantı, Etkinlik, Topluluk Yönetimi Hepsi Bir Arada​

Gençlerin katılmak istedikleri eğitimleri, sistem yöneticileri tarafından oluşturulan etkinlikleri kendi takvimleri üzerinden takip edebilmeleri hem vakıf hem de gönüllüler için büyük bir ihtiyaç. Yapılan yayınların kayıt edilerek arşivlenmesi, katılımcı listelerinin oluşturulması ya da Zoom hesapları ile ilgili yaşanan karmaşalar Vedubox kullanmaya başladıktan sonra son buluyor. Tüm modüllerin tek bir yerden kolayca yönetilmesi, kullanıcı dostu arayüz ve teknik destek ise Vedubox’ın avantajlarından sadece birkaçı. Her konuda gelişime açık, çabuk öğrenen ve dijital kanallara hızlı adaptasyon sağlayabilen genç ekip, bunun da üstesinden rahatlıkla geliyor. 

Vakıflar Vedubox'ın Hangi Özelliklerini Tercih Ediyor?

‘Detaylı bilgi için ‘Dernek ve Vakıflar için Online Eğitimin Faydaları’ konulu makalemizi buradan inceleyebilirsiniz.