Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

Deha Eğitim Kurumları Başarı Hikayesi

Deha Eğitim Kurumları, eğitim ve yayıncılık alanında ulusal bir marka olarak öne çıkıyor. 2001 yılında başladığı eğitim faaliyetlerine bugün itibariyle 6 ofiste devam eden kurum, tüm ofislerinde eğitim uygulamaları ve ders sunumlarının kalitesini aynı tutuyor.

Çalışma Alanları

Türkiye’de ilk kez:
 • SMMM Staj Girişi,
 • SMMM Yeterlilik sınavları,
 • Bağımsız Denetim sınavlarına yönelik eğitimler düzenlediler.
 Ayrıca, ilgili sınavlara dair çalışma kitapları ve materyalleri üreten bir yayınevine sahip.

Deha’nın İhtiyaçları

Deha, dört yılı aşkın bir süredir, dolayısıyla pandemi öncesinden beri, online eğitim veriyor. Kayıtlı video dersler oluşturmanın yanı sıra canlı dersler de düzenliyorlar. Daha önce bu videoları ve tüm ders materyallerini eski sistemlerine manuel olarak yüklüyorlardı.Manuel süreçler çok fazla zaman ve çaba gerektirmesi sebebiyle, iş gücü ve zaman kaybına yol açıyordu. Bu sebeple daha pratik ve verimli bir platforma ihtiyaç duydular.Deha Eğitim Kurumları ihtiyaçlarına yönelik bir uzaktan eğitim platformu arayışına girdi. O dönemki ihtiyaçları şöyle özetlenebilir:
 • video ders yüklemek,
 • canlı ders vermek,
 • çalışma kitapları ve ders materyallerini depolama alanı,
 • quizler ve sınavlar yapmak,
 • esnek ve kullanımı kolay bir öğrenme yolu,
 • teknik sorunları zorlanmadan çözmek,
 • kursları bir satış portalı üzerinden satmak.
Deha’nın ihtiyacı olan şey online eğitim alanındaki kapasitelerini genişletmek ve yeteneklerini geliştirmekti. Ana hedefi, eğitim sürecini otomatik olarak yönetmek olan Deha böylece zamandan, emekten ve paradan tasarruf etmek istedi.

Vedubox Çözümleri

Vedubox, Deha’nın hedeflerine ulaşmasında ihtiyacı olan tüm çözümleri sağladı. İşbirlikleri boyunca online eğitim becerilerinin gelişmesine yardımcı olan birçok yararlı özellik sundu.

Dijitial kütüphaneler oluşturun.

Deha için arşiv oluşturmak oldukça önemli. Arşivler kullanıcıların istedikleri zaman eski materyallere geri dönmelerini sağlar. Ayrıca, kullanıma hazır materyaller/modüller oluşturarak eğitmenlerin işlerini kolaylaştırır. Geniş depolama alanı olan Vedubox ile, hem kullanıcılar hem de eğitmenler için dijital kütüphanelerini oluşturmak mümkün.

Videolarınızı kolaylıkla yükleyin.

Deha önceden videolarını ve çalışma materyallerini manuel olarak yayınluyordu. Vedubox ile bu işlemler otomatik ve kolay hale geldi. Artık 30 veya 40 dakikalık videoları bile dakikalar içinde sisteme yükleyebiliyorlar. Bu çok daha verimli ve kolay yöntem, Vedubox’ı seçmelerinde önemli bir etken.

Geniş kitlelere erişin.

Deha’nın eğitimleri farklı coğrafyalardan geniş kitlelere hitap ediyor. Bu sebeple, hem Türkiye’de hem de yurt dışında kullanıcıları var. Vedubox online eğitim platformu, kullanıcıların eğitime herhangi bir yerden girmesine izin veren bir altyapı sağlar. Aynı zamanda, Deha için gereken zamandan ve mekandan bağımsız kaliteli eğitimi de sunuyor.

7/24 teknik destek ekibimiz hazır.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Vedubox, teknik sorunları azaltır. Üstelik herhangi bir problem esnasında dahi esnek çözümler ve 7/24 teknik destek sunar. Bu sayede Deha’nın uzun saatler beklemesine gerek kalmıyor ve zaman kaybetmiyor.Online eğitiminizi geliştirmek için için Vedubox’ın tüm özelliklerini keşfedin.

Deha için Neler Değişti?

Kuruluşundan bu yana Deha’nın faaliyetlerinden ve yayınlarından yaklaşık 20.000 profesyonel yararlandı. Bu büyük başarı online eğitime geçiş sayesinde daha da arttı.Peki Vedubox, Deha’nın büyümesine ve başarısına nasıl katkıda bulundu? En önemlisi, tüm eğitim süreci için aynı platformu kullanmak, eğitimin kolay yönetimini ve kontrolünü sağladı.Ayrıca Vedubox’ın Deha’nın faaliyetlerine katkılarını şu şekilde sıralayabiliriz:
 • Zaman ve mekan sınırı olmaksızın eğitime kolay erişim,
 • Eğitimin kolay yönetimi, böylece zamandan ve emekten tasarruf,
 • Video yükleme gibi birçok işlemin otomasyonu,
 • Minimum teknik sorun ve 7/24 teknik destek,
 • Hem kullanıcılar hem de eğitimciler için verimli dijital arşiv oluşturma,
 • Daha geniş kitlelere ulaşmak, böylece daha fazla gelir elde etmek.
Vedubox her müşterinin talep ve ihtiyaçlarını dikkatle dinler. Bu aynı zamanda Deha Eğitim Enstitüleri ile işbirliğimiz için de geçerli.Daha fazla bilgi için Vedubox ile iletişime geçin.