Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

Paylaş

etp

6 bin 500 kişi eğitimin geleceği için dijitalde buluştu

Yerli online eğitim ve iletişim platformu Vedubox, Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından gerçekleşen 8. Eğitim Teknolojileri Konferansı’na dijital iletişim desteği sağladı. 6 bin 500 katılımcının yer aldığı, 200’den fazla sunumun gerçekleştiği konferansta Türkiye Özel Okullar Derneği Yönetim kurulu Başkanı Zafer Öztürk, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ve Gazeteci – Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu da yer aldı.

Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) tarafından gerçekleşen 8. Eğitim Teknolojileri Konferansı (ETP22) Vedubox’ın dijital iletişim sponsorluğuyla gerçekleştirildi. “Öğrenmenin Dijital Evreni” temalı konferansta 200’den fazla sunum yapıldı. ETP22’ye eğitim teknolojilerine ilgi duyan 6 bin 500’ü aşkın öğretmen, okulların IT ekipleri, idareciler ve öğretmen adayları katıldı. TÖZOK Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Öztürk, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ve Gazeteci-Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu da eğitim ve teknoloji hakkında görüşlerini paylaştı.

Eğitim teknolojileri dijital ortamda konuşuldu 

Eğitim Teknolojileri Konferansı’na dijital zeminde ev sahipliği yaptıklarını söyleyen Genel Müdürü Bilgin Yazar, etkinlik yönetim sisteminin detaylarına ilişkin şu bilgileri verdi: “Vedubox Etkinlik Yönetim Sistemi, etkinliklerin online olarak organize edebilmesini sağlıyor. Sistem webinar, video toplantı, atölye, seminer, panel, kongre, sempozyum gibi online etkinlik düzenleyen kişi ve kurumlar için özel olarak tasarlandı. Online etkinlik oluşturma, tanıtım yapma, web sayfası ekleme, katılımcı ve takvim yönetme, kayıt oluşturma, online ödeme ve raporlama gibi özellikler tek bir sistemde sunuluyor. Zoom, Google Meet, Microsoft Team ile entegre bir şekilde çalışıyor.”

Etkinlikler milyonlarca kişiye ulaşıyor

Vedubox Etkinlik Yönetim Sistemi, etkinliklerin dijital ortamda güvenli, ekonomik, kolay bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Bu sayede konferans, kongre, panel, çalıştay, sempozyum, bayi toplantısı, ürün lansmanı, startup etkinlikleri, tanıtım günleri, kariyer günleri gibi etkinlikler online ortamda yapılabiliyor. Vedubox ile oluşturulan etkinlikler web site linki,  kurum logosu ve etkinlik görselleri eklenerek kuruma veya kişiye özel hale getirilebiliyor. Etkinliklerin, canlı olarak sistem üzerinden yayınlanmasının yanı sıra canlı yayın aktarımı ile Youtube, Vimeo, Facebook gibi platformlarda da yer alması sağlanabiliyor. Sosyal medya kanallarında paylaşılan etkinlik canlı yayınları milyonlarca insana ulaşabiliyor.

Vedubox hakkında: 

Vedubox, tek platform üzerinden uzaktan eğitim ve iletişim için birleşik bir çözüm sunuyor. Kişiselleştirilebilir özellikleriyle online canlı ders, online test ve sınav, video konferans ve içerik yönetimi başta olmak üzere çok sayıda özelliği bir araya getiriyor. Zoom, Google, Amazon ve Microsoft ürünleri ile entegre bir iletişim ve öğrenme yönetim sistemi olarak dünya çapında yüzlerce şirkete, eğitim kurumuna ve binlerce kullanıcıya hizmet veriyor. Vedubox, bulut tabanlı ve “white-label” SaaS olarak kurumsal şirketlere, devlet kurumlarına, eğitim merkezlerine, okullara, STK’lara, üniversitelere ve eğitmenlere hizmet veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri