Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Raporuna Göre En İyi Eğitim Yönetim Yazılımlarından Biri Vedubox.

Paylaş

Vedubox ve ETGİ Grup, IT Forum CxO’da Bronz Sponsor!

7 Mart 2024’te, Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki Bilişim Vadisi’nde gerçekleşecek olan IT Forum CxO Etkinliği, “Shaping the Future” temasıyla teknoloji dünyasının öncü isimlerini bir araya getiriyor. Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan etkinlik, teknoloji sağlayıcı firmalar, perakende, e-ticaret, sağlık, üretim, holdingler, enerji, giyim, gıda sektörlerinden kamu kurumları, operatörler, bankalar, veri bilimcileri, iş analistleri, medya kuruluşları ve dernekler dahil olmak üzere 15’ten fazla ülkeden, 10’dan fazla farklı sektörden 750’den fazla üst düzey yöneticinin katılımını bekliyor.

2024’ün trend teknolojileri, 5G, IoT, yapay zeka, büyük veri ve siber güvenlik, akıllı şehirler, mobilite, finans teknolojileri, biyo teknoloji ve son teknoloji vaka çalışmaları gibi konuların ele alınacağı etkinlik, katılımcılara sektörler arası sinerji oluşturma, yenilikçi çözümler ve işbirlikleri üzerine derinlemesine bilgi ve deneyim paylaşımı fırsatı sunuyor.

Bu önemli etkinliğe Vedubox, bronz sponsor olarak katılım sağlayarak, eğitim teknolojileri alanındaki yenilikçi çözümlerini ve uzaktan eğitim sistemlerindeki uzmanlığını sektör liderleriyle paylaşma fırsatını bulacak. Vedubox’ın katılımı, etkinliğe katılan profesyoneller arasında eğitim ve teknolojinin kesiştiği noktalarda yeni işbirlikleri ve fırsatlar yaratma potansiyelini artırıyor.

Dünya çapında ünlü yazılımların Türkiye temsilcisi olarak faaliyet gösteren ETGİ Grup, bu etkinlikte Türkiye partnerliğini üstlendiği Zoom markası ile boy gösteriyor. Zoom’un EMEA Mid-Market Türkiye Satış Yöneticisi Burak Hasırcıoğlu, etkinlikte Zoom Phone ve Zoom Contact Center hakkında bir sunum gerçekleştirecek. Bu sunumla, katılımcılara Zoom’un sunduğu yenilikçi çözümler ve bu teknolojilerin iş dünyasındaki uygulamaları hakkında derinlemesine bilgiler sunulacak. ETGİ Grup öncülüğünde Zoom’un bu değerli katılımı, etkinliğe teknoloji ve inovasyon açısından ekstra bir zenginlik katacaktır.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri