Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

Paylaş

IFTE 2024’te Uçuş Okullarının Gözdesi Vedubox’ı Keşfedin!

Vedubox, Türkiye’nin havacılık eğitimi alanında bir dönüm noktası olan IFTE 2024’e damgasını vurmaya hazır! 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek bu prestijli fuarda, C2 numaralı Vedubox standımıza bekliyoruz.

Türkiye’nin elit uçuş okulları; Türk Hava Yolları Uçuş Akademisi, Davut Uçuş Okulları, Atac Aviation ve ERAH Havacılık gibi sektörün öncüleri, havacılık eğitiminde Vedubox’un yenilikçi çözümlerini tercih ediyor. Vedubox, uçuş okullarına yönelik olarak tasarladığı regülasyonlara uygun, özel öğrenme platformları ile eğitimde mükemmelliği hedefliyor.

Fuarın öne çıkan etkinliklerinden biri de Vedubox CEO’su Bilgin Yazar’ın 4 Mayıs saat 13:00’te yapacağı, “Pilot Eğitiminde Hibrit Eğitim ve Yapay Zeka” başlıklı sunumu olacak. Bu sunumda, havacılık eğitiminde hibrit öğrenme modelleri ve yapay zekanın rolü üzerine derinlemesine bilgiler paylaşılacak.

IFTE 2024, havacılık eğitimi ve teknolojisindeki son gelişmeleri keşfetmek, alanınızdaki liderlerle doğrudan iletişim kurmak ve kariyerinize yön verecek fırsatlarla tanışmak için benzersiz bir platform sunuyor. Vedubox standında sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Eğitimdeki geleceği birlikte şekillendirelim!

Detaylı bilgi için: https://ifteturkiye.com/

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri