Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Raporuna Göre En İyi Eğitim Yönetim Yazılımlarından Biri Vedubox.

Paylaş

Vedubox Anadolu Bilisim Bulusmalari Altin Sponsoru

Vedubox, Anadolu Bilişim Buluşmaları Altın Sponsoru

Anadolu’nun lider etkinliklerinden, Anadolu Bilişim Buluşmalarının yedinci durağı Çorum. “Dijital Dünyaya Çorum’dan Bakış” etkinliği Çorum’da Buluşalım, Bilişimi Konuşalım diyerek yola devam ediyor. 

Vedubox olarak 16-17-18 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşen etkinliğin Altın Sponsoru olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Değerli CEO’muz Bilgin Yazar’ın da konuklar arasında yer alacağı etkinlik; Çorum Belediyesi, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası, Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi Ankara, Kamu Bilişim Derneği Ankara ve Harput Ajans tarafından düzenlenmekte.

Sanayi, iş dünyası, dijital dönüşüm uygulamaları, 5G teknolojileri ve daha fazlası gibi birçok konunun ele alınacağı etkinlikte makine imalat sanayisi, iş analitiği, mobil teknolojiler, büyük veri, siber güvenlik,  yapay zeka, dijital güvenlik, endüstri 4.0, toplum 5.0, dijital ekonomi, dijital yaşam, akıllı devlet teknolojileri, yeni nesil e-devlet çözümleri, yeni nesil yazılım teknolojileri, yeni nesil finansal teknolojiler, akıllı şehir sistemleri, coğrafi bilgi sistemleri, akıllı ulaşım ve trafik çözümleri, akıllı şehirlere dönüşüm, akıllı tarım, iklim, çevre, enerji ve akıllı veri gibi geniş bir yelpazede konuları içermektedir.

‘Yeni Nesil Bilgi ve Teknolojilerin’ iş ve yaşamımıza olan çok yönlü etkilerinin ele alınacağı etkinlikte; tematik başlıklı oturumlar, paneller, önemli konuşmacılar, katılımcı deneyimleri, özel projeler ve sunumlar, sosyal ve kültürel etkinlikler, oyunlar ve yarışmalar, sergi ve fuaye alanları da yer alacaktır.

Bilişim sektörü ve dolaylı sektörlere hitap eden Anadoldu Bilişim Buluşmaları 50+ Üst düzey Katılımcı ve 100+ Konuşmacıya ev sahipliği yapacaktır.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri