Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

Paylaş

anadolu bilisim bulusmalari

Vedubox, Anadolu Buluşmaları’nın Gümüş Sponsoru

Vedubox’ın, Gümüş sponsor olarak katkıda bulunduğu Anadolu Buluşmaları 6 – Dijital Dünya’ya Sivas’tan Bakış etkinliği, 26-28 Temmuz tarihleri arasında Sivas Ticaret Sanayi Salonu’nda büyük bir başarıyla gerçekleşti.

Harput Ajans işbirliğiyle düzenlenen Anadolu’nun lider etkinliği olan Anadolu Bilişim Buluşmaları, “Sivas’ta Buluşalım; Bilişimi Konuşalım” temasıyla düzenlendi ve Vedubox CEO’su Bilgin Yazar da konuşmacılar arasında yer aldı.

Vedubox CEO'su Bilgin Yazar
Vedubox CEO’su Bilgin Yazar

Anadolu Bilişim Buluşmaları, 2017 yılından beri Anadolu’nun teknoloji ve bilişim alanındaki gündemini belirlemeyi hedefleyen öncü bir etkinliktir. Temel amacı, katılımcılara geleceği bugünden görme fırsatı sunarak bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin sektörel vizyonunu, stratejisini ve yol haritasını oluşturmalarına destek olmaktır. Aynı zamanda, yeni teknolojilerin farklı alanlarda iş ve yaşam üzerindeki etkilerini çok boyutlu bir şekilde ele almaktadır. Etkinlik, hem ulusal hem de uluslararası boyutuyla etkili ve zengin içerik sunan bir platformdur.

Anadolu Bilişim Buluşmaları, iş dünyasının teknoloji ile etkileşimini günümüzü ve gelecek vizyonunu ortaya koyarak vurgulayarak, özellikle Anadolu’nun lider ve işbirliği etkinliği olma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir.

Vedubox olarak, böylesine önemli bir etkinliği desteklemekten ve teknoloji alanında Anadolu’nun vizyonunu güçlendirmekten gurur duyuyoruz. Anadolu Buluşmaları 6 – Dijital Dünya’ya Sivas’tan Bakış etkinliğine katılan tüm konuklara teşekkür ederiz.

Vedubox Hakkında:

Vedubox, eğitim ve öğretim süreçlerini daha etkili ve verimli hale getirmeyi amaçlayan yenilikçi bir çevrimiçi eğitim sistemidir. Bulut tabanlı çevrimiçi eğitim platformu, içerik yönetim sistemi, interaktif eğitim araçları ve özelleştirilebilir öğrenme deneyimleri sunar. Vedubox, eğitimde dijital dönüşümü destekleyerek kurumlar, kurslar, sivil toplum örgütleri için ileri düzeyde öğrenme çözümleri sağlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri