Linkedin

Vedubox

2024 Capterra Fiyat Değer Raporuna Göre En İyi LMS Yazılımlarından biri Vedubox!

Paylaş

zoom destekli yerli egitim ve iletisim platformu vedubox

Zoom Destekli, Yerli Eğitim ve İletişim Platformu Vedubox

Covid-19 pandemi sürecinin de etkisiyle birlikte uzaktan eğitim ve evden çalışma modellerinin daha yaygın bir şekilde kullanılması, dijital görüşme sağlayan araçların da popülerleşmesini sağladı. Video konferans ve online ders platformları arasında en yaygın kullanılan araç olarak Zoom, geçtiğimiz mart ayında 200 milyon katılımcıyı aştı.

Türkiye temsilcisi ETGİ Grup tarafından ülkemizde hizmete sunulan Zoom uygulaması telefonlara en çok indirilen uygulamalar arasında yer aldı. Pandemi öncesinde de 10 milyonun üzerinde katılımcıya sahip olan bu uygulama, bugün dünyanın en değerli markalarından ve en çok kullanılan video konferans sistemlerinden biri.

ETGİ Grup ile Zoom Türkiyede fark yaratıyor

ETGİ Grup ekibi, bundan yıllar önce Zoom sisteminin potansiyelini fark ederek Türkiye temsilciliğini üstlenerek şu anda hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen bu sistemi Türkiye’ye tanıttı. ETGİ Grup, sadece son dönemde değil öncesinde de Zoom’un Türkiye yetkili temsilcisi olarak bu uygulamayı çok sayıda devlet ve özel eğitim kurumlarına tanıtarak ülkemizde Zoom’un yaygınlaşmasına da büyük katkı sağladı.

Kullanıcı dostu ara yüzü ve sağladığı birçok online hizmet ile Zoom, piyasadaki rakiplerinden açık ara önde bir yere sahip. ETGİ Grup katkılarıyla Türkiye pazarına giriş yaparak Zoom sayesinde ülke genelinde şirketler toplantılarını, eğitim kurumları ise derslerini bu platform üzerinden gerçekleştiriyor. Pek çok şirket ve özel eğitim kurumu tarafından tercih edilmesinin yanı sıra Millî Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden yapılan canlı dersler de Zoom altyapısıyla gerçekleşiyor.

Özellikle pandemi sürecinde okullarda yüz yüze eğitime ara verilmesiyle uzaktan eğitim zorunlu hale geldi. Zoom’un yüksek kapasitesi sayesinde hem devlet hem de özel okullardaki milyonlarca öğrenci canlı derslere katılarak eğitim faaliyetlerine devam etme şansını elde etti.

Zoom’un Türkiye temsilcisi ETGİ Grup aynı zamanda kendi ürünü olan Vedubox’a da Zoom’u entegre ederek binlerce kullanıcının uzaktan eğitim, online çalışma ve iletişim ihtiyaçlarını karşılıyor. Peki bu yerli ürün Vedubox nedir ve bize hangi hizmetleri sunuyor? Kısaca göz atalım.

Vedubox, %100 bulut sistemine sahip alt yapısıyla hizmet veren bir dijital platformdur. Uzaktan eğitim sistemleri ve teknolojileri konusunda uzman bir bilişim firması olan ETGİ Grup tarafından tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. Vedubox şirketler, eğitim kurumları ve bireysel kullanıcılar için online eğitim ve video konferans hizmetleriyle eşsiz deneyimler sunuyor.

Katılımcılar için kurulum gerektirmeyen hazır alt yapısı ve kolay kullanımı ile sadece 1 dakika içerisinde müşterine özel bir sistem sunan Vedubox, oldukça pratik ve ekonomik bir platform. Zoom’un güvenli entegrasyonu, tek tıkla canlı derse katılım, sınav oluşturma gibi kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik pek çok özelliği sayesinde yüksek müşteri memnuniyete sahip bir uygulama. Vedubox üzerinde online toplantılar ve online dersler oluşturabilir, içerik yönetimi özelliği ile içeriklerinizi kişiselleştirebilir ve hedef katılımcılar ile hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Vedubox, bünyesinde bulundurduğu Öğrenme Yönetim Sistemleri (LMS) ile kullanıcılarına içerik yönetimi, raporlama, soru bankası/test/sınav oluşturma, webinar/video konferans gibi etkinlikler oluşturma modülleriyle güvenli, yenilikçi ve entegre bir sistem sunuyor.

Zoom ile entegre çalışan Vedubox, sınırsız kullanıcıya hizmet verebilecek alt yapıya ve hizmet kalitesine sahip bir platform. Sunucuların hizmet verdiği kullanıcı sayısına uygun performansta çalışabilecek şekilde yapılandırılmış ve tüm aktif kullanıcılar için yeterli internet bant genişliği sağlanmakta. Ayrıca Vedubox’un gizlilik politikası, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde belirlenmiştir ve kullanıcıların verileri tamamen bu politika doğrultusunda korunmaktadır.

Siz de eğitimleriniz, toplantılarınız ya da görüşmeleriniz için yenilikçi, pratik ve ekonomik bir online eğitim ve iletişim platformu arıyorsanız yerli bir ürün olan Vedubox’un internet sitesinden sağlamış olduğu hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi edinebilir, bu ayrıcalıklı uygulamayı deneyimleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri